[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

خانواده ایثارگران الگوی جامعه در گام دوم انقلاب باشند، روزنامه شیراز نوین

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران در گام دوم انقلاب پر رنگ تر از گذشته نقش خود را در جامعه ایفا کرده و به عنوان الگو برای افراد باشند.
مهندس حسین آرگیو در جمع کارکنان ایثارگر حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز با اشاره به نقش اثرگذار ایثارگران بر بدنه جامعه در چهل سال از انقلاب اسلامی‌ گفت: بر خلاف تمام تبلیغات سوء بلندگوهای غرب در کمرنگ جلوه دادن ایثار و شهادت، مفهوم استقامت بیش از پیش در جامعه ایران متبلور است.
وی با بیان اینکه مقاومت شرط حیاتی در گام دوم انقلاب است، افزود: امروز باید الگوپذیری از ایثارگری‌های هشت سال دفاع مقدس که همگان هم عقیده بودند، تبلور عینی یابد.
معاون شهردار شیراز با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در هدایت جامعه ایران به سوی تعالی و پیشرفت افزود: دنیا حساب ویژه‌ای بر ایران باز کرده است و حتی قدرت‌های جهانی نیز بر نقش ویژه ایران در معادلات منطقه ای و جهانی اذعان دارند.
وی با اشاره به تأثیر عمیق جمهوری اسلامی ‌ایران در منطقه و فراتر از آن، افزود: پایداری محصول مقاومت است و گروه‌های مختلف و عموم مردم نیز این پایداری را اولویت امروز ایران می‌دانند.
مهندس آرگیو با بیان اینکه نیاز کشورهای همسایه و دورتر به تولیدات ایرانی موجب کم اثر شدن تحریم‌های ظالمانه شده است، گفت: تأکیدات سال‌های متمادی به حمایت از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی امروز به تأکید بر رونق تولید رسیده است و این رونق تنها در سایه کار و تلاش بی‌وقفه امکان پذیر است.
معاون شهردار شیراز خام فروشی را مشکلی قابل حل دانست و گفت: توجه به سرمایه انسانی داخلی راه گریز از این آفت است که کشور را به سوی خودکفایی سوق می‌دهد.
او با بیان اینکه دور شدن از خام فروشی و کوشش بی وقفه برای ساخت تمامی ‌نیازها در داخل کشور را یک اصل انکارناپذیر دانست و گفت: هیچ کس نافی ارتباط با دنیا نیست؛ اما باید بتوانیم در روزهای سخت خود را در داخل کشور اداره کنیم. وی به بیان وجوه مختلف ایثارگری در ادوار مختلف انقلاب و تأثیر آن بر پیروزی‌ها در برهه‌های متعدد پرداخت و افزود: حس میهن پرستی و کار و تلاش بی وقفه راهکار اساسی برای دفع مشکلات است. مهندس آرگیو با اشاره به حضور همکارانی از جنس ایثار و شهادت در بدنه شهرداری، نقش این کارکنان را برای رسیدن به اهدافی که بیان شد مهم توصیف کرد و گفت: همه باید تلاش کنیم امید در جامعه متبلور شود.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، عمران و آبادانی را در ایجاد امید و نشاط، بی نظیر توصیف کرد و گفت: باید به وظایفی که در راستای ایجاد عمران و آبادانی شیراز در راستای سرزندگی شهروندان و دوستدارانش داریم، به بهترین نحو عمل کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی