[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

هیچ بنگاه اقتصادی در این شهرستان برای حمایت از ورزش وجود ندارد، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رستم گفت: متأسفانه در این شهرستان هیچ بنگاه اقتصادی برای حمایت از ورزش وجود ندارد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، عبدالکریم نیکنام با بیان اینکه جوانان شهرستان رستم علاقه زیادی به ورزش دارند، در تشریح برنامه‌های خود در سال 98 به خبرنگار روابط عمومی ‌گفت: خوشبختانه 6 چمن مصنوعی و یک خوابگاه ورزشی به متراژ 800 مترمربع در دوطبقه که در حال تکمیل شدن است، در هفته دولت امسال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با بیان اینکه فضای ورزشی در شهرستان رستم رشد و توسعه کم‌نظیری داشته است، افزود: در حال حاضر 13 هیئت ورزشی در این شهرستان فعال هستند که رشته فوتبال، والیبال، تکواندو و ژیمناستیک از ورزش‌هایی است که علاقه‌مندان بیشتری داشته و چندین بازیکن منتخب استانی و یک ورزشکار تکواندو دعوت شده به اردوی تیم ملی در شهرستان به پیشرفت ورزش مشغول هستند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رستم درباره بحث استعدادیابی و اوقات فراغت جوانان این شهرستان توضیح داد و گفت: طبق تفاهمی ‌که با اداره آموزش و پرورش رستم منعقد کرده‌ایم در رشته فوتبال، والیبال و ژیمناستیک بیشترین ورزشکاران حضور دارند و در کلیه رده‌ها کلاس‌های آموزشی برگزار می‌گردد.
نیکنام در ادامه گفت: در چهار مدرسه فوتبال بیش از 500 نوآموز و در والیبال بانوان نیز بیش از 150 ورزشکار به صورت دائم حضور داشته و با مربیان خود به آموزش و یادگیری ورزش مشغول هستند.
رئیس اداره ورزش و جوانان رستم با اشاره به اینکه به لحاظ توانمندی اقتصادی این شهرستان بسیار محروم است، اظهار داشت: هیچ بنگاه اقتصادی در این منطقه وجود ندارد که حامی‌ مالی ورزش باشد و در این زمینه سرمایه‌گذاری کند. حتی ادارات هم به دلیل کمبود منابع مالی همکاری خوبی ندارند و تنها از طرف اداره ورزش و جوانان فارس توجه ویژه ای به توسعه ورزش رستم صورت می‌گیرد.
عبدالکریم نیکنام در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: در سال 98 میزبانی رقابت‌های فوتبال و والیبال در همه رده پایه را به عهده خواهیم داشت که امیدوارم این رقابت‌ها با کیفیت خوبی برگزار شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان رستم در پایان از گودرزی نماینده شهرستان رستم و ممسنی در مجلس شورای اسلامی‌، حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس و همچنین فرماندار رستم تشکر و قدردانی کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی