[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

هشدار پلیس فتا در خصوص کلاهبرداری تحت عنوان رهن و اجاره‌خانه، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس فتای استان فارس در خصوص شگرد جدید کلاهبرداران از طریق سایت ‌های کاربرمحور و تحت عنوان رهن و اجاره خانه هشدار داد.
به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت پلیس فارس، سرهنگ حبیب‌الله رجبلی گفت: اخیراً پرونده‌هایی به این پلیس ارجاع شده که در آن برخی از شهروندان جهت تهیه مسکن به سایت‌‌های کاربرمحور مراجعه کرده و برای رهن و اجاره منزل خود با آگهی‌هایی روبرو شده‌اند که قیمت‌‌های ارائه شده در آن آگهی‌ها، کمتر از قیمت واقعی در بازار مسکن است.
وی ادامه داد: کلاهبرداران با عناوینی چون «اگر خواهان این خانه هستید پس تا قبل از اینکه به دیگری قول اجاره داده شود، مبلغ درخواستی را به شماره حساب اعلامی‌ پرداخت کنید» سعی در به دام انداختن قربانیان خود دارند و پس از دریافت وجه واریزی، به هیچ وجه جوابگوی تلفن خود نیستند. رجبلی از شهروندان درخواست کرد که به هیچ وجه فریب افراد کلاهبردار را نخورده و از پرداخت هرگونه وجه تا قبل از دریافت کامل جنس یا انجام کامل تعهد شخص فروشنده خودداری کنند.
رئیس پلیس فتا فارس با اشاره به قابلیت‌‌های سایت پلیس فتا، آن را پل ارتباطی با شهروندان خواند و گفت: پلیس فتا از خانواده‌ها درخواست می‌کند در صورت مشاهده موارد مشکوک، آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس اینترنتی www.cyberpolice.ir بخش گزارش‌های مردمی‌یا ضمن تماس با شماره تلفن 07121827804 گزارش کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی