[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

اراضی ملی تصرف شده به بیت‌المال بازگردانده شد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس گفت:  با تلاش مأموران یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس 43677 مترمربع از اراضی ملی و دولتی در خردادماه 98 رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، سرهنگ حسین مهدوی نژاد فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس افزود: 43677 متر مربع از اراضی دولتی به ارزش 24 میلیارد ریال در عملیات‌های رفع تصرف در خرداد ماه98 توسط مأموران یگان حفاظت از دست سودجویان و زمین خواران بازپس گرفته شد.
سرهنگ مهدوی خاطرنشان ساخت: نقش ارزنده و سازنده مردم در امر پیشگیری و جلوگیری از تصرفات بسیار مهم و ارزنده است و از همه شهروندان محترم استان درخواست می‌شود به محض مشاهده و اطلاع از هرگونه تصرفات غیرقانونی و ساخت و سازهای غیرمجاز و تعرضات به اراضی ملی و دولتی، با شماره تلفن 07136490717 یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان فارس تماس حاصل و اطلاع رسانی کنند.
سرهنگ حسین مهدوی نژاد تصریح کرد: مردم عزیز استان فارس چنانچه قصد خرید املاک در محدوده و حریم شهرهای سطح استان را دارند، ابتدا استعلامات لازم را در این خصوص از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان به عمل آورده و از خرید هرگونه اراضی فاقد سند مالکیت رسمی ‌از افراد سودجو پرهیز کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی