[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

تداوم عملیات گازرسانی به ۴۸۱ روستا و ۱۳ شهر در فارس، روزنامه شیراز نوین

به منظور تحقق توسعه عدالت اجتماعی و محرومیت‌زدایی، عملیات گازرسانی به 481 روستا و 13 شهر توسط شرکت گاز در استان فارس در حال اجراست. 
به گزارش روابط عمومی ‌شرکت گاز استان فارس، غلامعباس حسینی مدیر عامل این شرکت گفت: با اجرای طرح‌های گازرسانی   این شرکت در سال جاری با اعتباری بالغ بر 700 میلیارد تومان بیش از 2100 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز اجرا و 40 هزار انشعاب نصب خواهد شد. 
حسینی با اشاره به بررسی مسائل و روند پیشرفت کار پروژه‌ها بر تلاش و همت بیشتر در توسعه گازرسانی و خدمات‌رسانی، به ویژه در مناطق محروم و دورافتاده تأکید و اظهار کرد: اجرای بند (ق) تبصره 2 از قانون بودجه سال 1393، با هدف سرعت بخشیدن به روند گازرسانی روستاهای بالای 20 خانوار، علاوه بر توسعه اقتصادی و خدمات متوازن گازرسانی، موجب جایگزینی این سوخت پاک با دیگر سوخت‌های فسیلی و کاهش آلودگی هوا و محیط زیست شده است. 
مدیر عامل این شرکت ضمن بیان بهره‌مندی 98 درصدی جمعیت شهری و 78 درصدی جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی تصریح کرد: کارکنان این شرکت تمام تلاش خود را در جهت نیل به بهره‌مندی حداکثری مردم استان معطوف داشته اند و به صورت شبانه‌روز در خدمت مردم شریف استان هستند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی