[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر شیراز: ایستگاه‌های اتوبوس، مناسب‌سازی می‌شوند، روزنامه شیراز نوین


رئیس کمیسیون عمران شورای شهر شیراز:
ایستگاه‌های اتوبوس، مناسب‌سازی می‌شوند

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی ‌شهر شیراز در یکصد و دهمین جلسه این کمیسیون، از مناسب سازی ایستگاه‌های اتوبوس در سطح شهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ‌و امور بین الملل شورای اسلامی‌ شهر شیراز، دکتر نواب قائدی گفت: یکی از برنامه‌های این کمیسیون، ایجاد شرایطی مطلوب برای استفاده همه اقشار مردم از ناوگان حمل و نقل عمومی ‌است. به همین منظور، مناسب سازی ایستگاه‌های اتوبوس در دستور کار کمیسیون قرار دارد.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی ‌شهر شیراز  با بیان اینکه با تلاش مجموعه شهرداری، به زودی این طرح اجرایی می‌شود ابراز امیدواری کرد اجرای این طرح سبب رفاه هرچه بیشتر شهروندان، به ویژه افراد توان‌خواه و ارتقای خدمات شود. وی ترغیب شهروندان به استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی ‌را نیازمند ایجاد زیرساخت‌ها و امکانات و همچنین بهبود کمی‌ و کیفی خدمات‌رسانی دانست و افزود: مقرر شد سازمان حمل و نقل مسافر در مدت یک هفته لیست ایستگاه‌های نامناسب برای افراد توان‌خواه را بر اساس اولویت و به تفکیک مناطق یازده‌گانه، به شهرداری مناطق ارائه دهد.
قائدی افزود: همچنین در نخستین جلسه شورای شهرداران، مقدمات برگزاری مناقصه به منظور انتخاب پیمانکار برای مناسب‌سازی ایستگاه‌ها فراهم و پس از آن اقدامات لازم انجام خواهد شد.
سخنگوی شورای اسلامی ‌شهر شیراز خاطرنشان کرد: گرایش مردم به سمت استفاده از ناوگان حمل و نقل شهری، به کاهش ترافیک در هسته‌های مرکزی شهر کمک خواهد کرد. رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی ‌شهر شیراز با اشاره به طرح‌های ترافیکی مصوب در این کمیسیون افزود: این طرح‌ها نیز تا پایان مرداد ماه توسط شهرداری‌های مناطق اجرا خواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی