[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

برگزاری مسابقه داستان‌نویسی به‌مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان، روزنامه شیراز نوین

معاون فرهنگی، هنری و ورزشی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز گفت: مسابقه داستان نویسی از یکی از آثار فاخر ادبیات کودک و نوجوان ایران در شیراز برگزار می‌شود.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، جمشید رضایی با اعلام این خبر اظهار کرد: این مسابقه داستان‌نویسی به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان به اجرا درمی‌آید و کتاب «قارقاری نامه را باز نکن» نوشته احمد اکبرپور، نویسنده شناخته شده شیراز و کشورمان به مسابقه گذاشته شده است.
جمشید رضایی، معاون فرهنگی، هنری و ورزشی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز، به تشریح جزئیات این مسابقه پرداخت و تصریح کرد: این کتاب از مجموعه داستان‌های بی پایان است که کودکان و نوجوانان می‌توانند با نگارش پایان این داستان در مسابقه شرکت کنند.  
معاون فرهنگی، هنری و ورزشی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز این مسابقه را یکی از برنامه‌های خوب و شاخص در مسیر کسب عنوان شیراز شهر دوستدار کودک و همچنین پایتخت کتاب ایران دانست و تأکید کرد: حتی کودکانی که هنوز توانایی خواندن و نوشتن ندارند، پس از شنیدن قصه از والدین خود می‌توانند پایان قصه را با حمایت مادر و پدر خود به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی