[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

گردهمایی رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها در اقلید، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اقلید از برگزاری گردهمایی رؤسای ادارات ورزش و جوانان ‌شهرستان‌های استان فارس به میزبانی این شهرستان با حضور مدیرکل و معاونان خبر داد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حسن مسعودی با اعلام این خبر گفت: گردهمایی رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های استان در آستانه دهه کرامت در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 12 و13 تیرماه به میزبانی اقلید در قدمگاه علی ابن موسی الرضا(ع) برگزار خواهد شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اقلید با بیان این مطلب افزود: در این نشست ضمن بررسی عملکرد ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های استان فارس و قدردانی از تلاش‌ها و خدمات صورت گرفته، سیاست‌های کلی وزارت ورزش و اداره کل ورزش و جوانان استان در حوزه‌های مختلف اعم از اعتبارات، پروژه‌های عمرانی، ورزش همگانی و قهرمانی، جوانان و سازمان‌های مردم‌نهاد تشریح و در این خصوص راهکارهای مناسب توسط مدیرکل، معاونان و کارشناسان مربوط ارائه خواهد شد.
مسعودی با بیان اینکه این گردهمایی به مدت دو روز در این شهرستان برگزار می‌شود، گفت: در این جلسه که با حضور فرماندار و تنی چند از مسئولان اقلید در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار می‌شود، موضوعاتی دیگر همچون اداری، مالی، فرهنگی، جوانان، بازرسی، حراست، حقوقی و روابط عمومی‌ مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد.
وی همچنین افزود: از دیگر برنامه‌های این گردهمایی می‌توان به برگزاری دیدار دوستانه فوتبال بین تیم رؤسای شهرستان‌ها و پیشکسوتان اقلید و همپنین استقبال از دوندگان جاده ولایت، گلباران قبور شهدای ورزشکار، بازدید از پروژه‌های ورزشی اقلید و دیدار و تعامل با مسئولان شهرستان اشاره کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی