[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

نقش ارشاد فارس نظارتی و مشورتی است، روزنامه شیراز نوین

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌فارس با تأکید بر اینکه این اداره کل هیچ تصمیمی ‌برای دخالت در امور اجرایی برنامه‌های هفته خبرنگار ندارد، گفت: نقش ما در این مسیر صرفاً نظارتی و مشورتی خواهد بود.
به گزارش پیام خبر، نشست هماهنگی برنامه‌های هفته خبرنگار به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌فارس به همراه نمایندگان خانه مطبوعات و رسانه‌های استان فارس و همچنین انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری برگزار شد.
 مهدی امیدبخش، در این نشست با تأکید بر ضرورت هم‌گرایی و هم‌افزایی توان همه گروه‌های فعال در حوزه رسانه، بر ضرورت مردمی‌شدن برنامه‌های هفته خبرنگار تأکید کرد و گفت: تلاش ما این است که با مشارکت هر دو مجموعه رسانه‌ای استان، علاوه بر نزدیک کردن هرچه بیشتر مردم به رسانه‌ها، آنها را بیش از پیش با ظرفیت این بخش از فعالان فرهنگی جامعه آشنا کنیم.
 معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌ فارس با تأکید بر اینکه این اداره کل هیچ تصمیمی‌ برای دخالت در امور اجرایی برنامه‌های هفته خبرنگار ندارد، گفت: نقش ما در این مسیر صرفاً نظارتی و مشورتی خواهد بود. 
وی در ادامه رویکردهای خلاقانه در برگزاری برنامه‌های هفته خبرنگار را خواستار شد و بیان داشت: تجدید میثاق با شهدا، برگزاری نمایشگاه‌های عکس خبری، برپایی نشست کتابخوان رسانه، آسیب‌شناسی فعالیت رسانه‌ها از دیدگاه مردم، کارگاه‌های آموزشی و اجرای جشن‌های مردمی‌ به مناسبت هفته خبرنگار، بخشی از برنامه‌هایی است که در این هفته عملیاتی خواهد شد.
خاطرنشان می‌شود در ادامه این نشست، نمایندگان خانه مطبوعات و رسانه‌های استان فارس و همچنین انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های هفته خبرنگار پرداختند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی