[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

رونمایی از شعار سازمانی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با سفر معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی به استان فارس و ضمن بازدید از ایستگاه برق 66 کیلو ولت شهید شاکری شهرستان فیروزآباد، از شعار سازمانی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس رونمایی شد. در آیین رونمایی از این شعار، همایون حائری گفت: محورهای سه‌گانه شعار سازمانی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس که شامل خدمتگزاری، دوستدار محیط زیست و ارزش‌آفرینی است، نیازهای کمی‌ و کیفی مشترکان عزیز را برآورده نموده و با ارزش آفرینی نیز جنبه‌های معنوی فعالیت‌های توزیع را ارتقا می‌بخشد. همچنین سردار کرم‌پور، نماینده مردم فیروزآباد، قیر و کارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی ‌و عضو هیئت رئیسه کمسیون انرژی مجلس نیز شعار سازمانی شرکت را  ارزشی و مقدس توصیف کرد. در لوح شعار سازمانی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس آمده است:
«محورهای سه گانه راهبردی ما در شرکت توزیع نیروی برق استان فارس؛ همواره خدا با ماست خدمتگزاری، دوستدار محیط زیست و ارزش آفرینی زندگی روشن‌تر، محیط زیست بهتر و جامعه ای قوی تر در سایه تفکر رو به جلو با استفاده از ظرفیت کارکنان شرکت و با ارائه خدمات فراگیر اقتصادی و با کیفیت مطلوب.»
در ادامه این سفر، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی و هیئت همراه با حضور در محل فرمانداری شهرستان قیر و کارزین با مسئولان این شهرستان دیدار و گفتگو کرد و به درخواست‌های مراجعه کنندگان پاسخ داد.
در بخش دیگری از این جلسه، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس نیز به ارائه گزارشی از عملکرد  فعالیت‌های انجام شده توسط این شرکت در سه شهرستان فیروزآباد، قیر و کارزین و فراشبند پرداخت.
احمدرضا خسروی، در رابطه با برق‌رسانی به عشایر نیز ابراز امیدواری کرد: با استفاده از پنل‌های خورشیدی و اقدامات خوبی که در این زمینه با همکاری شرکت توانیر انجام پذیرفته است، بتوانیم در آینده نزدیک برق‌رسانی مناسب و شایسته‌ای به عشایر غیور استان فارس ارائه دهیم.
در ادامه این سفر، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی به شهرستان فراشبند سفر کرد و ضمن بازدید از منطقه دژگاه و روستای احمدآباد در جریان مسائل و مشکلات این شهرستان قرار گرفت. در این بازدید درباره موضوعات مهمی‌ چون توسعه شبکه توزیع برق، برق‌رسانی به نقاط اسکان عشایری، همکاری کشاورزان در اجرای برنامه‌های مدیریت مصرف برق و توسعه روشنایی معابر، بحث و تبادل نظر صورت گرفت و احداث سه ایستگاه 66 کیلو ولت در شهر نوجین، منطقه دژگاه و دهستان هنگام جهت تقویت شبکه برق، مورد تصویب قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی