[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

افزایش ۵۲۱ درصدی کشفیات مواد مخدر در ممسنی، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی ‌شهرستان ممسنی از افزایش 521 درصدی کشفیات موادمخدر طی 3 ماه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
سرهنگ محمد‌هاشم قسام در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: امروزه مواد مخدر به عنوان یکی از مهم‌ترین تهدیدات در جامعه بشری شناخته شده که کسب اطلاعات در خصوص پیامدهای مخرب آن می‌تواند در کاهش گرایش افراد به این بلای خانمان‌سوز تأثیرگذار باشد.
وی افزود: با تلاش شبانه روزی کارکنان پلیس شهرستان، شاهد افزایش 521 درصدی کشفیات مواد مخدر در 3 ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستیم.
سرهنگ قسام  گفت: اجرای طرح‌های مختلف انتظامی، اقدامات اطلاعاتی و همکاری خوب مردم با پلیس از مهم‌ترین دلایل افزایش کشفیات مواد مخدر در این شهرستان بوده است.
این مقام انتظامی ‌با توصیه به خانواده‌ها برای کنترل فرزندان خود در گرایش به مواد مخدر گفت: ترویج و توسعه آموزش‌های همگانی، آگاه نمودن خانواده‌ها به آسیب مواد مخدر و هم افزایی جدی میان نهادهای متولی امر، از جمله راه‌های جلوگیری از توسعه مواد مخدر است. همچنین امام جمعه شهرستان پاسارگاد از حضور باصلابت و تلاش‌های مجاهدانه پلیس که ارتقای امنیت و رضایتمندی مردم را به دنبال داشته است، قدردانی کرد.
حجت الاسلام محمد امین عزیزی در جلسه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پاسارگاد، گفت: از مجموعه انتظامی‌ که سرمایه عظیمی ‌برای امنیت کشور و شهرستان محسوب می‌شود، باید به طور شایسته سپاسگزاری و قدردانی کرد.
وی به مدیریت خوب انتظامی ‌و امنیتی در ماه رمضان و برخورد با روزه‌خواری و حضور خوب پلیس در برهه‌های مختلف از جمله محافل قرآنی، مراسم و... اشاره و تأکید کرد: حضور مجاهدگونه پلیس در برقراری نظم و امنیت، پیشگیری از وقوع جرایم و نیز مقابله با آن، نشانه صلابت فرماندهان و کارکنان پلیس است.
حجت الاسلام عزیزی تصریح کرد: تلاش مجاهدانه پلیس  در دستگیری قاتل امام جمعه کازرون، ارتقای امنیت و رضایتمندی مردم از نظام را به دنبال داشته که شایسته است از تلاشگران این عرصه که با زبان روزه کنار اقشار مختلف مردم حضور داشتند، قدردانی کنیم.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی