[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

می‌خوام یه قشقایی جدید بسازم!، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: سرمربی تیم فوتبال قشقایی می‌گوید تیمش برای فصل جدید تغییرات زیادی خواهد کرد. رضا عنایتی گفت: واقعاً از اینکه امسال را درخدمت مردم خوب استان فارس و به ویژه ایل قشقایی هستم بسیار خوشحالم. در فوتبال تماشاگر حرف اول را می‌زند و اینکه قشقایی هواداران پرشوری دارد، فاکتور بسیاری مهمی ‌برای تیم ما است.
او ادامه داد: از تیم فصل گذشته ما 4 بازیکن با مصدومیت طولانی مدت روبرو هستند و شش هفت بازیکن هم می‌خواهند جدا شوند. در فوتبال این یک مسئله طبیعی است و ما در حال ساخت تیم جدیدی هستیم و نیاز به زمان داریم تا بازیکنان جدید با تیم هماهنگ شوند.
سرمربی قشقایی در مورد برنامه‌اش در فصل نقل و انتقالات هم می‌گوید: ما می‌خواهیم تیم متشکل از بازیکنان باتجربه و جوان را آماده کنیم. قشقایی باید در تیم‌های ملی رده پایه بازیکن داشته باشد و سعی می‌کنیم جوان‌های خوبی را به فوتبال ایران معرفی کنیم.
عنایتی در مورد نقشه‌اش برای شروع فصل جدید هم گفت: نمی‌خواهم قولی بدهم و باید وارد مسابقات شویم تا قدرت خود را محک بزنیم. در حال حاضر روزی سه جلسه تمرین می‌کنیم و قول می‌دهم تلاش کنیم قشقایی فصل خوبی را پشت سر بگذارد.
رضا عنایتی، عضو سابق تیم ملی فوتبال ایران و برترین گل‌زن کنونی کل ادوار لیگ برتر ایران با ۱۴۹ گل‌زده است. او در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران در دو تورنمت جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۴ و ۲۰۰۷ حضور داشت و در کل ۸ بازی در این جام انجام داد. او در ترکیب تیم ملی برای جام جهانی ۲۰۰۶ نیز حضور داشت ولی به او بازی نرسید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی