[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

حمایت قوه قضائیه از حقوق شهروندان صدرا، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری شهرداری صدرا،  مهندس عباس ملک‌زاده شهردار صدرا و حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب شیراز با هم دیدار و گفتگو کردند. ملک‌زاده، شهردار صدرا، در این دیدار با اشاره به برخی مشکلات در صدرا گفت: شهرداری صدرا میراث‌دار تخلفات فراوانی از گذشته است و در حال حاضر بسیاری از شهروندان درگیر مشکلات ساختمانی و دریافت پروانه هستند و بسیاری از پرونده‌ها به کمیسیون‌های مختلف ارسال شده تا رسیدگی قانونی شوند. وی افزود: برخورد با متخلفان در حوزه‌های مختلف همچون باغ‌شهری‌ها، انبوه‌سازی‌های خارج از پروانه، اضافه بنا، سد معبر، مشکلات تردد بین شهری و بسیاری دیگر از مشکلات نیازمند حمایت بیش از پیش قوه قضائیه است که از دستگاه قضا تقاضا داریم در رفع مشکلات، شهرداری صدرا را یاری دهند. حیدر آسیابی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شیراز هم با اشاره به اینکه در گذشته تخلفات فراوانی در صدرا رخ داده و البته با متخلفان برخورد قانونی هم شده است، گفت: خوشبختانه مدیران فعلی صدرا بر اساس قانون عمل می‌کنند و اگر تخلفی در حال وقوع باشد، ضمن هشدار برخورد سریع و صریح با آن خواهد شد.
دادستان شیراز خاطرنشان شد:  قوه قضائیه در راستای اجرای قانون از تمامی فعالیت‌های قانونی شهرداری همچون برخورد با ساخت و ساز‌های غیرمجاز، اجرای احکام، سد معبر، اجرای آرای کمیسیون ماده صد و تمامی آرای قانونی در راستای احقاق حقوق عامه شهروندان و منافع آنان و شهرداری حمایت خواهیم کرد.
حیدر آسیابی بیان کرد: به تمامی همکاران هم تأکید می‌کنیم که با صدور مجوزهای قضایی مورد نیاز، پشتیبانی لازم صورت گیرد تا مشکلات شهروندان صدرا رفع گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی