[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۶
  • دوره جدید

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز طی حکمی، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری شیراز را منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس حیدر اسکندرپور طی حکمی، محمد علی راضی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری شیراز منصوب کرد.
شهردار شیراز نظارت بر طراحی، تهیه و اجرای برنامه‌های کلی توسعه شهرداری، نظارت مستمر بر تهیه، تصویب و اجرای مراحل بودجه، متمم بودجه و اصلاح بودجه، توسعه و بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور ایجاد سازوکارهای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان، نظارت بر برگزاری دوره‌های آموزشی، نظارت بر اجرای طرح‌های بازنشستگی امور رفاهی، ورزشی و معیشتی کارکنان و...  را از مهم‌ترین مأموریت‌های سرپرست این معاونت برشمرد.
محمدعلی راضی همچنین مدیر کل دفتر برنامه و بودجه شهرداری شیراز نیز است. راضی دارای مدرک کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری و کارشناس برنامه‌ریزی اجتماعی است و دوره‌هایی همچون بودجه بندی جامع، مدیریت تغییر، مبانی و مکانیزم‌های هماهنگی در سازمان، سیستم برنامه‌ریزی و کنترل پروژه، مدیریت و برنامه ریزی امور شهرها، بودجه ریزی عملیاتی در شهرداری‌ها و... را گذرانده است. لازم به ذکر است که پیش از این، دکتر ابوالقاسم ابراهیمی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری شیراز بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی