[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

نیروی انسانی مهم‌ترین سرمایه هر سازمان است، روزنامه شیراز نوین

مهندس محمد امین شرقی، به عنوان معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای فارس معرفی و منصوب شد. 
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای فارس، مهندس سید حسین سجادی، معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت توانیر در مراسم معارفه مهندس شرقی گفت: نیروی انسانی مهم‌ترین سرمایه هر سازمان به شمار می آید. آنچه مسلم است، توجه به منابع انسانی در جوامع پیشرفته کنونی از اهمیت به سزایی برخوردار است، چرا که خاصیت فزایندگی دارد. 
مهندس سجادی، موفقیت سازمان را مدیون نیروی انسانی ماهر و متعهد دانست و خاطرنشان کرد: موفقیت در هر سازمان و در تمامی زمینه‌ها مدیون نیروی انسانی توانمند و ماهر است. معاونت منابع انسانی واحدی است که تمام توجه آن به واحدهای سازمان معطوف است و همه را در بر می گیرد. از این جهت انجام کار و مسئولیت نیز در آن مهم و پراهمیت است.
وی در پایان سخنان خود، از مهندس سید علیرضا رشته احمدی که مسئولیت قبلی این معاونت را به عهده داشت قدردانی کرد و از درگاه خداوند سبحان برای مهندس شرقی توفیقات روزافزون مسئلت نمود. 
در ادامه مراسم، مهندس عبدالعزیز کریمی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس به معرفی این شرکت پرداخت و گفت: برق فارس از شرکت‌های زیرمجموعه توانیر است که مسئولیت خطیر انتقال انرژی الکتریکی مطمئن و مورد نیاز مشتر کین خود را در سطح استان‌های فارس و بوشهر بر عهده دارد و در جهت دستیابی به این مهم، سیاست‌ها و راهکارهای از پیش تدوین شده را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است.
مدیرعامل برق فارس به دستاورد‌های این شرکت اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: همواره عملکرد برق فارس به عنوان شرکت پیشرو  در بین برق‌های منطقه‌ای کشور چشمگیر بوده است. احداث تأسیسات و تجهیزات برق رسانی به منظور توسعه زیرساخت‌ها، استفاده از توانمندی‌های داخل کشور با تولید قطعات و تجهیزات ساخت داخل در راستای اجرای سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی، کسب رتبه و عناوین برتر در ارزیابی‌های مختلف چه در سطح استان و چه در سطح کشور، نشانگر شایستگی نیروی انسانی متخصص و توانمند این شرکت در حوزه‌های متفاوت است. 
وی در ادامه افزود: برق فارس در اجرای اهداف و سیاست‌های اساسی خود، ارتقای سطح خشنودی مشترکین را به موازات اقدامات لازم در خصوص مصرف بهینه برق مورد تأکید و همت خویش قرار داده است و شعار این شرکت در ادامه این تلاش‌ها به یاری خداوند سبحان، ایجاد و توسعه زیرساخت‌های صنعت برق استان‌های فارس و بوشهر در جهت رضایت‌مندی مردم خواهد بود.
مهندس کریمی در پایان سخنان خود سرمایه، تکنولوژی و منابع انسانی را از دیگر ارزش‌های مهم سازمان دانست. 
در این مراسم، آقای فخری مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی و امور اداری شرکت توانیر نیز طی سخنانی، توسعه سازمان‌ها و تحول ساختاری آن‌ها را وابسته به به‌کارگیری نیروهای کارآمد و باتجربه برشمرد و به نیاز‌ها و سوالات مطرح شده پاسخ گفت.
در ادامه، مهندس محمد امین شرقی که به عنوان معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای فارس منصوب گردید، طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان مربوط، اظهار داشت: از حسن نظر مدیریت عامل محترم برق فارس و معاونت محترم منابع انسانی و تحقیقات شرکت توانیر که موقعیت خدمت‌گزاری به مردم و سایر همکارانم را در اختیار من قرار دادند، سپاسگزارم.
مهندس شرقی به خدمت‌گزاری به مردم که از بارزترین ویژگی خدمت‌گزاری در واحد منابع انسانی است اشاره کرد و افزود: خدا را شاکرم که از همکاران باتجربه و متعهدی برخوردارم و این خود توفیقی است که بتوانیم با همدلی و همیاری، خدمت‌گزار مردم و سایر کارکنان  باشیم. 
گزارش ارسالی حاکی از این است در ادامه جلسه مزبور چند تن از مدیران معاونت منابع انسانی و معاونت برنامه ریزی شرکت برق منطقه‌ای فارس به ارائه عملکرد حوزه کاری خود پرداختند. سپس مسئولان شرکت توانیر انتظارات خود را در حوزه دفاتر توسعه مدیریت و بهره‌وری، توسعه منابع انسانی و آموزش، فناوری اطلاعات و ارتباطات، تحقیقات و فن‌آوری مطرح کرده و در پایان به سوالات حاضران در هر حوزه پاسخ گفتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی