[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

ساخت انبار امدادی و مرکز اداری هلال احمر کازرون در دستور کار قرار گرفت، روزنامه شیراز نوین

در سفر رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به کازرون، ساخت انبار امدادی و مرکز اداری در دستور کار قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی ‌جمعیت هلال احمر استان فارس، مرتضی سلیمی‌ رئیس سازمان امداد و نجات با سفر به کازرون از ساختمان انبار امدادی و شعبه این شهرستان بازدید کرد.
مرتضی سلیمی ‌با بیان اهمیت و لزوم انبارهای امدادی استاندارد در سطح شعب عنوان کرد: ساخت انبار امدادی کازرون با مشارکت فرمانداری این شهرستان طی بازدید به عمل آمده و بررسی‌های میدانی انجام شده در دستور کار این جمعیت قرار خواهد گرفت.
رئیس سازمان امداد و نجات همچنین اظهار کرد: ساخت مرکز اداری، یکی دیگر از برنامه‌های جمعیت هلال احمر در این شهرستان است که در تلاشیم تا پس از انجام مراحل تخصصی پروژه‌های عمرانی، این دو طرح در هفته دولت کلنگ‌زنی شود. فرماندار کازرون با اشاره به ضرورت تقویت جمعیت هلال احمر شهرستان گفت: این فرمانداری متعهد می‌شود تا زمین لازم جهت ساخت انبارهای امدادی با نظر کارشناسی جمعیت هلال احمر در اختیار آن دستگاه قرار دهد. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس، شهرستان کازرون را یک شهرستان پرجمعیت و پرحادثه خواند و بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان فارس به دنبال تقویت علمی ‌و تخصصی زیرساخت‌های امدادی-عملیاتی در سراسر استان است‌.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی