[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

اجرای طرح آموزش سرباز مربی در استان فارس، روزنامه شیراز نوین

مسئول آموزش اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: طرح آموزش سربازان برای دریافت گواهینامه مربیگری درجه سه ورزشی در رشته‌های مختلف امسال در فارس از ابتدای تیرماه اجرایی شده است.
حمیده سرکوبی شیرازی در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس، گفت: طرح آموزشی مربیگری به سربازان وظیفه طی تفاهمنامه‌ای که بین وزارت ورزش و جوانان و ستاد کل نیروهای مسلح مبادله شده، با هدف اثربخشی دوران خدمت سربازی و ارتقای توانمندی قشر جوان از ابتدای تیر امسال اجرایی شده است.
وی این طرح را از مهم‌ترین برنامه‌های آموزشی اداره کل ورزش و جوانان فارس در سال 98 اعلام و اضافه کرد: در قالب این طرح بالغ بر 2 هزار و 142 نفر از سربازان مشغول به خدمت در سراسر استان فارس تحت آموزش‌های تئوری و عملی قرار خواهند گرفت.
سرکوبی شیرازی با بیان اینکه در این دوره آموزشی، 15 رشته ورزشی پیش‌بینی شده است، گفت: این طرح شامل سربازان تمام یگان‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ‌اعم از سپاه، ناجا و آجا می‌شود.
وی با یادآوری اینکه این طرح آموزشی شامل دو بخش تئوری و عملی است، گفت: برای هر کدام از بخش‌ها 60 ساعت آموزش براساس دستورالعمل مربیگری درجه سه پیش‌بینی شده است.
سرکوبی شیرازی با اشاره به اینکه طرح یادشده تا پایان سال ادامه دارد، خاطرنشان کرد: فعالیت‌های آموزشی مد نظر اداره کل ورزش و جوانان، با توجه به نیازسنجی آموزشی و براساس استانداردهای مشخص پیش بینی و اجرا می‌شود.
مسئول آموزش اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: در برخی رشته‌ها نیازمند برگزاری دوره‌های مختلف مربیگری و در برخی نیز نیازمند دانش‌افزایی مربیان هستیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی