[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

تهیه شده از روح تازه!، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: فصل جدید لیگ برتر فوتسال ایران امروز آغاز می‌شود؛ اما تنها نماینده فوتسال شیراز و استان فارس در سالیان اخیر این رقابت‌ها، فردا نخستین بازی خود را در خانه خود برگزار خواهد کرد.
مانند فصل‌های گذشته، حضور این تیم در رقابت‌ها تا چند روز مانده به قرعه‌کشی مسابقات در‌ هاله‌ای از ابهام قرار داشت؛ اما باز هم با تلاش سعید کریمی، ‌مالک ورزش‌دوست این باشگاه، ارژن توانست در آوردگاه بزرگ فوتسال ایران شرکت کند.
ارژن که در بهار 95 موفق شد با قهرمانی در لیگ دسته اول به رقابت‌های لیگ برتر صعود کند، در سه فصل گذشته توانست با وجود تمام نداری‌ها و کمبودها، با شایستگی سهمیه استان را در بالاترین سطح فوتبال ایران حفظ کند. این در حالی بود که ارژن در هر فصل کم‌مهره‌تر از فصل قبل به کار خود ادامه می‌داد؛ اما هیچ‌گاه شاهد افت محسوسی در نمایش‌های این تیم نبودیم. آنها حالا جوان‌تر از هر فصل دیگری پا به رقابت‌ها می‌گذارند و گویی روح تازه‌ای در کالبد این تیم دمیده شده. آنها در این فصل هم تعدادی از بهترین بازیکنان فصل گذشته خود را از دست دادند. به جز جواد اسفندیاری دروازه‌بان ارزشمند این تیم که در اواسط نیم فصل نخست فصل گذشته به یکباره و در اقدامی ‌عجیب این تیم را تنها گذاشت و میثم برمشوری که نتوانست به همکاری با این تیم ادامه دهد، نفراتی چون جعفر نجفی، ‌هادی جعفری، اسحاق سورغالی، مهدی زاهدی و سیدعلیرضا موسوی هم از این تیم جدا شده‌اند و در نهایت، نفرات زیر تشکیل دهنده بازیکنان ارژن در فصل جدید هستند:
مجتبی بذرافشان، حسن عسگری، علیرضا حیدری(هر سه دروازه‌بان)، پیمان طالبی، آرش مرادیان، میلاد کریمی، احسان قاسم نژادیان، رضا طهماسبی، رضا باصری، علی رستگار، محمد زارعی، میثم ایلانلو، حمید قهرمانی، رضا طلوعی، مصطفی فخری، سعید بلباسی، داوود خسروی، رضا جوانبخت، مرتضی کشاورز و سلمان عزیزی.
هدایت این تیم همچون سال‌های گذشته بر عهده حمیدرضا کمالی است. علی لطفی، مربی بدن‌ساز این تیم است و امیدرضا ابراری‌نیا مربی دروازه‌بان‌هاست. ناصر نعمتی، کاپیتان سابق این تیم همچنان به عنوان مربی در کنار حمیدرضا کمالی فعالیت می‌کند و علی ساریخانی هم یکی دیگر از کمک مربی‌های ارژن خواهد بود.
همچنین انوشیروان صداقت از این فصل به عنوان مدیر ورزشی این باشگاه فعالیت می‌کند. سرپرستی ارژن بر عهده سعید خبازیان است. ولی‌اله رنجبر پزشک تیم و مصطفی تمدن زاده تدارکات این باشگاه لیگ برتری فوتسال شیراز هستند.
مراسم رونمایی از لباس فصل جدید ارژن نیز روز سه‌شنبه برگزار شد و مانند فصل‌های اخیر، رنگ آبی، رنگ اصلی لباس این تیم محسوب می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی