[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

زمینه برگزاری دو کنفرانس بین‌‌المللی در فارس فراهم می‌شود، روزنامه شیراز نوین

زمینه برگزاری دو کنفرانس بین‌‌المللی در فارس
فراهم می‌شود
نخستین کنفرانس ملی علوم انسانی و توسعه با رویکرد علوم تربیتی و رفتاری صبح دیروز در دانشگاه پیام نور استان فارس آغاز به کار کرد.
دراین کنفرانس ملی، رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس و رئیس شورای راهبردی این کنفرانس با بیان اهمیت توجه به علوم انسانی اظهار داشت: با برگزاری موفق نخستین کنفرانس ملی علوم انسانی و توسعه، زمینه برگزاری کنفرانس‌های مهم ملی و بین‌المللی نیز فراهم خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی‌ دانشگاه پیام نور استان فارس، دکتر محمدحسن صیف اظهار داشت: مقدمات برگزاری نخستین کنفرانس‌های بین‌المللی در حوزه مدیریت، اقتصاد و حسابداری پویا و همچنین روان‌شناسی و علوم تربیتی درحال انجام است که امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد برگزاری آن در دانشگاه پیام نور استان فارس باشیم.
دکتر سعید مظلومیان، دبیر علمی ‌کنفرانس نیز در این مراسم به بیان اهداف و تلاش‌های صورت گرفته در کمترین زمان ممکن برای برگزاری این کنفرانس پرداخت و اظهار داشت: برگزاری کنفرانس‌ها زمینه مناسبی برای بیان اندیشه و نظر محققان فراهم ساخته است که استفاده از نتایج آن می‌تواند به توسعه همه‌جانبه کشور کمک کند.
وی یکی از مشکلات جوامع را عدم توجه به علوم انسانی ذکر کرد و یادآور شد: سال‌ها غفلت از علوم انسانی، همه را به این نتیجه رساند که یکسویه رفتن به سمت سایر علوم، آسیب‌های بسیاری را برای جوامع خواهد داشت و زمینه توسعه همه جانبه که موجب رفاه و پیشرفت جامعه می‌شود را از بین خواهد برد؛ لذا دنیا به این نتیجه رسید که نمی‌توان به علوم انسانی بی توجه بود.
معاون دانشگاه پیام نور استان فارس افزود: دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی کشور با جمعیت دانشجویی 400 هزار نفر با بیش از 4 هزار عضو هیئت علمی‌، بیشترین زمینه و ظرفیت را برای برگزاری کنفرانس‌های مهم دارد.
دکتر طالبی، دبیر اجرایی کنفرانس نیز اظهار داشت: این کنفرانس با مجوز پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و شورای پژوهشی دانشگاه پیام نور کشور برگزار شد که درآن بیش از 510 مقاله دریافت و مورد ارزیابی قرار گرفت که 440 مقاله مورد تأیید قرار گرفت.
وی اضافه کرد: 70 مقاله به صورت ارائه، 132 به صورت پوستر و مابقی نیز به صورت چاپ در مجموعه مقالات در نظر گرفته شد

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی