[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

از تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان شیراز عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهری در راستای حمایت از تولیدکنندگان مصالح ساختمانی علاوه بر اینکه در پروژه‌های عمرانی خود از این مصالح استفاده خواهد کرد، انبوه سازان و فعالان صنعت ساختمان را به استفاده از مصالح ساختمانی باکیفیت، استاندارد و متناسب با نیاز روز تشویق می‌کند.
شهردار شیراز همکاری و حمایت از تولیدکنندگان مصالح ساختمانی را زمینه‌ساز ایجاد فرصت‌های جدیدی برای این کلانشهر دانست.
 وی ضمن بازدید از غرفه‌های نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، خطاب به فعالان این صنعت گفت: شیراز در اجرای آیین‌نامه‌ها و قواعد مربوط به صنعت ساختمان پیشتاز است و خوشحالم که ساخت مصالح ساختمانی تولید داخل نیز به سمت لحاظ کردن موارد فنی و استانداردهای لازم حرکت می‌کند.
مهندس اسکندرپور با اشاره به اینکه نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان شیراز، بزرگ‌ترین نمایشگاه این صنعت در جنوب کشور است، افزود: برگزاری رویدادها و نمایشگاه‌های علمی، تجاری، فرهنگی و هنری می‌تواند اقتصاد شهر شیراز را متحول کند، از این رو سیاست مجموعه مدیریت شهری نیز توجه به اقتصاد رویداد و رویدادمحوری است.
شهردار شیراز اعلام کرد: با توجه به این سیاست‌گذاری، شهرداری شیراز آمادگی دارد با برگزارکنندگان رویدادهای مختلف همکاری کند و در تقویم سالانه شهرداری نیز به برگزاری رویدادها توجه شده است.
بر اساس این گزارش، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از سه‌شنبه ۱۱ تیرماه تا جمعه ۱۴ تیرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فـارس واقع در شهرک گلستان برگزار شد و شهردار شیراز، رئیس شورای شهر، جمعی از مدیران شهری و تنی چند از شهرداران مناطق یازده گانه از غرفه‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی