[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

با ایران از مرحله گروهی جام جهانی صعود می‌کنم!، روزنامه شیراز نوین

سرمربی بلژیکی تیم ملی ایران عنوان کرد که به همراه تیم ملی ایران به دنبال شگفتی‌سازی است. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا مصاحبه‌ای را از مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی ایران به نقل از سایت «Sporz» بلژیک منتشر کرد. ویلموتس در ابتدای این مصاحبه به تمجید از بازیکنان تیم ملی ایران پرداخت و گفت: ما در تیم ملی ایران دروازه‌بانی داریم که می‌تواند در هر کدام از باشگاه‌های بزرگ اروپایی بازی کند. همچنین مهاجمی‌ داریم که تنها 18 سال دارد. او مقابل آلمان در جام جهانی زیر 17 سال موفق شد 2 گل بزند. همچنین او (الله‌یار صیادمنش) در دیدار دوستانه ما با سوریه به عنوان یار ذخیره به میدان آمد و گل‌زنی کرد. من از این پدیده‌های ایرانی خیلی خوشحال هستم و باید از آنها استفاده شود.
سرمربی تیم ملی ایران درباره سبک بازی‌اش گفت: چگونه بازی کنیم؟ بدون شک شما با 3 بار تمرین نمی‌توانید همه چیز را تغییر دهید؛ اما در بازی دوستانه با کره جنوبی ما 16 فرصت برای گل‌زنی داشتیم. در بازی دیدید که ایران هیچ ترسی از بازی هجومی ‌ندارد. بازیکنان جوان ما نیاز دارند با فلسفه جدید خودشان را تطبیق دهند. 
سرمربی بلژیکی درباره اهداف به همراه تیم ملی ایران گفت: ما به همراه تیم ملی بلژیک همیشه به دنبال قهرمانی در تمام جام‌ها بودیم. اما وضعیت در اینجا متفاوت است. ما می‌توانیم به همراه ایران به دنبال شگفتی‌سازی باشیم. ایران در جام جهانی نتوانسته از مرحله گروهی صعود کند؛ اما این برای من چالش خوبی است که از این مرحله صعود کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی