[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

پرداخت آبونمان برای تلفن‌های غیرفعال به منظور جلوگیری از جمع‌آوری آن ضروری است، روزنامه شیراز نوین

ایزدی ضمن اعلام خبر فوق افزود: هم استانی‌های گرامی‌ برای جلوگیری از جمع آوری تلفن ثابت می‌توانند از طریق کانال‌های مختلف معرفی شده از سوی مخابرات، صورت‌حساب تلفن ثابت خود را پرداخت نمایند و این امر شامل تلفن‌های غیرفعال نیز می‌گردد. مشترکین تلفن ثابت حتی اگر از تلفن خود استفاده نمی‌کنند می‌بایست آبونمان تلفن را پرداخت نمایند، در غیر این صورت پس از شش دوره عدم پرداخت صورت‌حساب طبق مقررات و پس از ارسال اخطار تلفن مورد نظر جمع آوری می‌گردد.
مدیر مخابرات منطقه فارس تأکید نمود: کسانی که منزل و تلفن آنها در اختیار شخص دیگری است، می‌توانند با تماس با سامانه رایگان ۲۰۰۰ از وضعیت آبونمان تلفن ثابت خود مطلع و در صورت عدم پرداخت از سوی مستأجر، مورد را پیگیری و از مشکلات آینده پیشگیری نمایند.
 ایزدی با اشاره به سامانه‌های رایگان معرفی شده از سوی مخابرات منطقه فارس جهت پرداخت صورت‌حساب تلفن ثابت،  اظهار داشت: سامانه ۲۰۰۰  از طریق تلفن ثابت و کد USSD #2020* با استفاده از تلفن همراه آسان‌ترین راه‌های پرداخت صورت‌حساب تلفن ثابت هستند که مشترکین گرامی ‌تلفن ثابت با استفاده از آنها مانع بروز مشکلات بعدی برای خود خواهند شد. وی افزود: مشترکینی که به صورت مستمر موفق به پرداخت بدهی در هر دوره نیستند، می‌توانند مبلغی را به عنوان پیش‌پرداخت در وجه شرکت مخابرات پرداخت نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی