[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

برای جبران این شکست، از جان مایه می‌گذاریم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: «کسی خبر نداره این تیم 20 روزه تشکیل شده. صبح و عصر داریم تمرین می‌کنیم که تیم شهرمون رو نگه داریم. اما حالا یک عده در فضای مجازی جوری رفتار می‌کنن که همون تعداد طرف‌دارای ما رو هم دلسرد کنن.»
مرتضی کشاورز، کاپیتان ارژن در نخستین دیدار فصل جدید این تیم بود. دیداری که عصر جمعه در سالن شهید ابوالفتحی برگزار شد و نتیجه‌‌ای در پایانش رقم خورد که هضمش برای تمام بازیکنان و هواداران میزبان سخت بود. ارژن در دیداری که استحقاق پیروزی با اختلاف گل بالا را داشت، در نهایت سه بر یک مغلوب آذرخش بندرعباس شد. آذرخش که از چند بازیکن شیرازی در ترکیب خود سود می‌برد اما بیش از اینکه این پیروزی را مدیون کار فنی خود باشد، بیشتر مدیون شانس و اقبال و کم‌دقتی بازیکنان ارژن بود.
اما مرتضی کشاورز نیز از سوی ما به عنوان یکی از مقصران معرفی شده بود. ما پس از بازی به حرکات عجیب او درست پیش از به ثمر رسیدن گل تساوی حریف اشاره کردیم و نوشتیم که حرکت تحقیرآمیز این بازیکن باتجربه در آن لحظه خاص، باعث فروپاشی دروازه این تیم و از هم پاشیدگی ارژن پس از این گل شد و در نهایت، تأثیر زیادی در شکست بد این تیم داشت. اما خود کشاورز چنین چیزی را قبول ندارد و می‌گوید: سبک بازی من همین است. به هیچ عنوان قصد تحقیر و تمسخر بازیکنی را ندارم و می‌دانم اگر چنین کاری کنم، خدا بدترش را سرم می‌آورد. من همه وجودم را برای تیم می‌گذارم و تا جایی که در توان داشته باشم برای تیمم می‌جنگم. نه من، که تمام بازیکنان ارژن و کادر فنی از جان برای موفقیت این تیم و خوشحالی تماشاگران مایه می‌گذارند، اما گاهی نمی‌شود. هر چه زدیم وارد دروازه نشد. دیدید در یک صحنه دروازه‌بان حریف 4 ضربه پیاپی بازیکن ما را گرفت و آن طرف یک شوت از راه دور وارد دروازه ما شد. فوتسال همین است و مطمئن باشید ما این شکست را جبران می کنیم.
کشاورز در خصوص علل دیگر شکست تیمش گفت: تیم ما تازه بیست روز است تمرینات خود را شروع کرده. تیم جوانی داریم و همین مسائل هم در شکست ما تأثیرگذار بود. ضمن اینکه داور مسابقه می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد. چند ضربه پنالتی نقطه دوم باید نصیب ما می‌شد؛ اما داور در نیمه دوم خطاهای بازیکنان آذرخش را اعلام نمی‌کرد. یک صحنه هم شاید توپ ما از خط دروازه حریف رد شد؛ اما هر دو داور وسط زمین بودند و نمی‌توانستند صحنه را ببینند. در یک صحنه هم بازیکن آذرخش با مشت به صورت من زد که حتی لبم پاره شد، اما باز هم داور ندید.
مرتضی کشاورز که در غیاب رضا جوانبخت کاپیتان ارژن در بازی جمعه بود، در پایان گفت: ناراحتی الان من به خاطر ناراحتی هواداران است. ما برای تماشاگران می‌دویم و وقتی می‌بینیم از ته دل تیم را دوست دارند، جانمان را برایش می‌دهیم. کاش در رختکن بودید و می‌دیدید که بازیکنان ما از ناراحتی زار می‌زدند. البته انتقاد هم وارد و لازم است؛ اما انتقادی که منصفانه باشد و تغییر مثبتی در ما ایجاد کند. قول می‌دهم اگر چهار هفته از ما حمایت کنند، همه چیز را جبران می‌کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی