[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

مدیرکل اوقاف فارس خبر داد: آیین اختتامیه جشنواره ملی عکس وقف در شیراز برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل اوقاف فارس از برگزاری آیین اختتامیه جشنواره ملی عکس وقف هم‌زمان با دهه کرامت در شیراز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سید عباس موسوی اظهار داشت: مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره چهارشنبه 19 تیرماه به میزبانی شهر مقدس شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) برگزار می‌شود.
وی افزد: داوری این جشنواره، طی دو مرحله انجام شد که در مرحله اول، هیئت انتخاب از میان هزار و 716 عکس ارسالی، تعدادی از آثار را به‌ عنوان منتخب در مرحله مقدماتی معرفی کردند.
مدیرکل اوقاف فارس گفت: در مرحله بعد  نیز آثار منتخب توسط هیئت داوران مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت که در نهایت در بخش حرفه‌ای 3 نفر و در بخش موبایل نیز 3 نفر به‌عنوان برگزیدگان برتر این دوره از جشنواره انتخاب شده‌اند.
حجت الاسلام موسوی از برپایی نمایشگاه آثار برگزیده و برتر جشنواره هم‌زمان با روز اختتامیه خبر داد و اظهار داشت: آثار منتخب ششمین دوره جشنواره ملی عکس وقف هم‌زمان با روز اختتامیه نمایش داده می‌شود و علاوه برآن، کتاب عکس جشنواره نیز در حال تهیه است که ان‌شاءالله پس از برگزاری مراسم اختتامیه چاپ خواهد شد.
مدیرکل اوقاف فارس با اشاره به اینکه در این دوره از جشنواره هنرمندان و عکاسانی از سراسر کشور حضور داشتند، گفت: استقبال در بخش عکاسی حرفه‌ای همان‌طور که انتظار می‌رفت چشمگیر بود و آثار راه یافته به جشنواره از هنرمندان خوب نقاط مختلف کشور بوده است.
وی افزود: به همین منظور در آیین اختتامیه میزبان هنرمندان بسیاری از سراسر کشور خواهیم بود و این مسئله نشان از جایگاه رفیع و بی‌‌بدیل شهر شیراز در موضوعات هنری، فرهنگی و مذهبی است که همچون گذشته مرکزی برای خلق آثار هنر ایرانی اسلامی است.
موسوی در پایان ضمن دعوت از عموم هنرمندان و عکاسان استان فارس جهت شرکت در این مراسم ابراز کرد: مراسم اختتامیه ششمین دوره جشنواره ملی عکس وقف، چشمه همیشه جاری روز چهارشنه 19 تیرماه از ساعت 18 در محل سالن عترت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی