[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

بازدید مشاور وزیر کشور از ستاد معین بنیاد مسکن فارس در خوزستان، روزنامه شیراز نوین

دکتر شجاعی کیاسری، مشاور وزیر کشور و رئیس مرکز ارتباطات وزارت کشور، دکتر سعیدی معاون پیشگیری و سخنگوی مدیریت بحران کشور و کیامرث حاجی‌زاده مدیرکل بحران استانداری خوزستان به اتفاق نمایندگان رسانه‌های گروهی و اعضای کمیته اطلاع‌رسانی سیلاب کشور، از ستاد معین بنیاد مسکن فارس در خوزستان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن فارس، در این برنامه همچنین از روستاهای گوریه بخش شعبیه شهرستان شوشتر و روند ساخت و سازها توسط ستاد بازسازی بنیاد مسکن فارس بازدید شد. کار ارزیابی خسارت وارده ناشی از سیل به واحدهای مسکونی شهر گوریه و روستاهای بخش شعیبیه این شهرستان توسط بنیاد مسکن استان فارس به عنوان ستاد معین استان خوزستان در جریان سیل انجام شده است.
در این برنامه بازدید اعلام شد: مردم و مسئولان خوزستان، همکاری خوبی با بنیاد مسکن داشتند و امید است این تعامل و همکاری برای بازسازی نیز تدام داشته باشد.
2 هزار و 814 واحد مسکونی و یک هزار و 200 واحد تعمیری و احداثی در 38 روستا در منطقه شعیبیه شوشتر ارزیابی و شناسایی شده و بهسازی و بازسازی آن توسط بنیاد مسکن و با مشارکت مردم و استفاده از تسهیلات بانکی آغاز شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی