[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی فارس: بهترین رابط نیروی انتظامی و مردم، رسانه‌ها هستند، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان بهترین رابط خود بین نیروی انتظامی و مردم را رسانه‌ها عنوان کرد و گفت: ما آماده پذیرش هرگونه انتقاد هستیم و شهروندان می توانند با شفافیت کامل موضوعات خود را از طریق سامانه 110 و 197 گزارش کنند تا در اسرع وقت بررسی و پیگیری لازم انجام شود. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار رهام بخش حبیبی با جمعی از رؤسای پلیس‌های تخصصی از بخش‌های مختلف روزنامه خبر جنوب بازدید کردند و از نزدیک با روند انتشار این روزنامه آشنا شدند.
در ادامه، سردار حبیبی در کنفرانس صمیمانه با مسئولان و خبرنگاران خبر جنوب افزود: رسانه‌ها باید در انتشار برخی از خبرها که موجب جریحه دار شدن احساسات مردم می‌شود، دقت نظر بیشتری داشته باشند.
وی افزود: معاونت اجتماعی باید ارتباط تگاتنگی با رسانه‌ها داشته باشد تا بتواند از نظرات، انتقادات و پیشنهادات آن‌ها در راستای انجام بهتر مأموریت‌های ناجا استفاده کنند.
این مقام انتظامی با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در تولید و افزایش امنیت، بیان کرد: با وجود تمامی مشکلات، تلاش مسئولان خبر جنوب برای رشد و پویایی این روزنامه ستودنی است. فرمانده انتظامی استان فارس افزود: رسالت نیروی انتظامی در تمام مأموریت‌ها این است که بتواند احساس امنیت و آرامش را به داخل منازل شهروندان ببرد؛ به گونه ای که از نظر امنیتی دغدغه ای نداشته باشند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه اگر امنیت نباشد شیرین‌ترین خاطرات برای انسان تلخ می شود، تصریح کرد: در همه مأموریت‌ها، خروجی کار ما این است که بتوانیم با همراهی و همکاری رسانه‌ها و مردم، احساس آرامش را به آن‌ها هدیه کنیم. این مقام ارشد انتظامی در پاسخ به سوال خبرنگاران پیرامون گسترش مواد مخدر در جامعه، گفت: متأسفانه 90 درصد از مواد مخدر دنیا در همسایگی شرق کشور تولید می شود و اگر ما ریشه تمام آسیب‌ها را بررسی کنیم متوجه می شویم که پایه و اساس همه جرایم و مفاسد، این مواد است. سردار حبیبی با اشاره به ارتباط پلیس با دانشجویان، عنوان داشت: همکاران ما در معاونت‌های مختلف می توانند در بین دانشجویان حضور یابند و به سوالات و شبهات آن‌ها پاسخ دهند و ما از حضور پرنشاط دانشجویان در جامعه لذت می بریم و امیدواریم که با حمایت‌های مطلوب، امنیت را برای فعالیت آن‌ها در جامعه فراهم کنیم. فرمانده انتظامی استان خطاب به افراد قانون گریز در امر رانندگی، گفت: اگر برای جان خود ارزش قائل نیستند لااقل برای جان دیگران ارزش قائل شوند؛ چرا که هیچ‌کس با آرامش رانندگی کردن ضرر نمی کند و قطعاً پلیس راهور با رانندگان متخلف و حادثه ساز برخورد قاطع و قانونی می‌کند. وی با تأکید بر نقش مشاوران در کاهش آسیب‌ها و جرایم اجتماعی، گفت: حدود 80 درصد از پرونده‌های ارجاع شده به مراکز مشاوره و مددکاری کلانتری‌ها در استان فارس، منجر به صلح و سازش شده است. سردار حبیبی در پاسخ به سوال خبرنگاری پیرامون اولویت جرایم در استان فارس، اظهار داشت: جرایمی که در استان رخ می دهد رصد می شود و براساس میزان و نوع هر جرم، اولویت بندی ما برای برخورد با جرایم و کاهش جرم انجام می شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی