[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بنیاد مسکن و میراث فرهنگی لارستان، روزنامه شیراز نوین

تفاهم نامه همکاری بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ‌لارستان و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این شهرستان در راستای توسعه و عمران روستایی و صیانت از ارزش‌های میراثی منعقد گردید. به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، با حضور مهندس ناصر زائری مدیر بنیاد مسکن لارستان، مهندس ایوب فاطمی‌ رئیس گروه فنی و اجرایی بنیاد، مهندس امین کوه پیما کارشناس طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن و خانم سیما علویه رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لارستان این تفاهم نامه به امضا رسید.
مهندس زائری، مدیر بنیاد مسکن لارستان در حاشیه امضای این تفاهم نامه اظهار داشت: پیگیری ایجاد مرکز بوم‌گردی در دو روستای کریشکی از بخش بیرم و دُرز از بخش مرکزی لارستان به منظور ایجاد اشتغال پایدار در روستاها، از جمله مفاد این تفاهم نامه است. مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان افزود: در این تفاهم‌نامه پیشنهاد گردید در ادامه اجرای طرح‌های‌ هادی و ساماندهی در روستاها، بنیاد مسکن نسبت به احداث یک باب واحد تجاری در ورودی روستاهای دارای پتانسیل به منظور عرضه محصولات صنایع دستی روستاها به مردم اقدام کند. 
سیما علویه رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لارستان نیز بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای توسعه روستایی و معرفی بهتر جاذبه‌های فرهنگی و میراثی در مناطق روستایی تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی