[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

کسی حق ندارد در شیراز به حریف بی‌احترامی ‌کند، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز نسبت به اتفاقات برنامه‌ریزی شده علیه تیمش شکایت داشت. حمید کمالی، سرمربی ارژن شیراز در ابتدای صحبت‌های خود تأکید کرد که امسال قصد دارد کمتر از وی مصاحبه‌ای منتشر شود و وقت و فکر خود را صرف مسائل فنی تیمش کند.
وی در مورد دیدار تیمش در هفته اول به وب‌سایت خانه فوتسال گفت: با توجه به تأخیر دو تیم در شروع تمرینات بازی سختی را سپری کردیم؛ اما وجه تمایز تیم ما با آذرخش حفظ اسکلت اصلی تیم توسط مسئولان این تیم است. متأسفانه از دست دادن مهره‌های اصلی و تأثیرگذار ارژن در این فصل کار ما را سخت کرده است.
وی در ادامه افزود: در ۱۰ روز گذشته که تمرینات را آغاز کردیم، بیش از نیمی ‌از آن را مشغول تست‌گیری و سنجش بازیکنان بودیم و نتوانستیم آن‌چنان که باید و شاید در نقل و انتقالات موفق عمل کنیم. به هر حال مشخص بود بازی سختی مقابل تیم خوب و سختکوش آذرخش داریم و علی‌رغم این مشکلات، عملکرد خوبی به نمایش گذاشتیم و بالای ۱۸ تا ۱۹ موقعیت صددرصد گل داشتیم. البته نباید از درخشش گلر آذرخش بگذریم که در یک صحنه نادر و باورنکردنی که در چند سال اخیر که بی‌سابقه بوده است چندین موقعیت ما را مهار کرد.
کمالی همچنین گفت: وقتی شما در یک بازی که با یک گل از حریف پیش هستید و موقعیت‌های متعدد گل‌زنی را از دست دهید، با چالش روبه‌رو خواهید شد. پیش‌تر به بازیکنانم تأکید کرده بودم آذرخش تیم کم‌تجربه‌ای نیست و در نهایت با همین حربه موفق به پیروزی شد که به نماینده خوب بندرعباس تبریک می‌گویم.
حمید کمالی در مورد حواشی پیش آمده نیز اذعان داشت: من مورد خاصی ندیدم؛ ولی اگر اتفاقی هم رخ داده باشد من محکوم می‌کنم و کسی حق ندارد در شیراز به تیم حریف مخصوصاً بازیکنانی که روزگاری در ارژن زحمت کشیدند بی‌احترامی‌کند.
اسحاق سورقالی نیز می‌داند چه زحماتی برای وی کشیده‌ام و من هم از ایشان جز احترام چیزی ندیده‌ام و اگر پنج روز زودتر سکان هدایت ارژن را در دست گرفته بودم، نمی‌گذاشتم هیچ یک از بازیکنان از تیم جدا شوند؛ ولی حالا برای وی و‌ تمامی ‌بازیکنان سابق ارژن آرزوی موفقیت می‌کنم.
کمالی همچنین در خصوص شایعه ترک زودهنگام زمین برای روبرو نشدن با مربی حریف گفت: این اتفاقات و شایعات برنامه‌ریزی شده در جریان است و از مدت‌ها قبل آغاز شده است. من در تمام سال‌های حضورم در فوتسال، چه در روز برد و چه باخت در رفتن به سمت نیمکت حریف پیش‌قدم بودم و همیشه تأکید داشته‌ام. اما در بازی آذرخش و پیش از پایان بازی به دلیل اضطراری مجبور به ترک سالن شدم و حتی ثانیه‌های آخر بازی را ندیدم و نتوانستم برای ادای احترام به کادر تیم آذرخش که از دوستان قدیمی‌ من هم هستند حاضر شوم؛ ولی هیچ بی‌احترامی‌ای در کار نبوده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی