[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

سوءقصد به کاپیتان‌های پرسپولیس؟!، روزنامه شیراز نوین

نقل و انتقالات پرسپولیس در شرایطی در جریان است که در اردوگاه این تیم چالش بزرگی شکل گرفته است. به گزارش «ورزش سه»، پرسپولیس تا این لحظه از نقل و انتقالات موفق شده فرشاد احمدزاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان را جذب کند. این در حالی است که با جدایی محتمل بشار رسن و قطعی ماریو بودیمیر، نگرانی هواداران این تیم بیشتر مربوط به بخش تهاجمی ‌و جذب یک فوروارد است.
البته باید این موضوع را نیز در نظر گرفت که در حال حاضر لیست پرسپولیس کاملاً پر است و نیاز به یک بازنگری و البته قرار گرفتن برخی بازیکنان در لیست مازاد دارد. مسئله‌ای که با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه در دو فصل قبل و مدت زمانی که از آخرین خروجی تیم شکل گرفته، یک چالش بزرگ را پیش پای مدیران و سرمربی تیم قرار خواهد داد.
تصمیم برای جدایی کاپیتان‌ها؟
بزرگ‌ترین ترافیک کنونی مربوط به خط دفاعی تیم است. جایی که باعث شده شایعات زیادی در خصوص نفرات لیست مازاد تیم شکل گیرد. شایعاتی شاید به واقعیت نزدیک که باعث چالش درون تیمی ‌نیز شده است. موضوع مربوط به کنار گذاشتن کاپیتان‌های تیم از فصل گذشته استارت خورد. جایی که گفته شد با پیشنهاد باشگاه به برانکو، قرار بوده سیدجلال حسینی و حسین ماهینی به واسطه برخی چالش‌هایی که با باشگاه داشته‌اند، در صورت ادامه فعالیت این مربی کروات در لیست خروجی قرار گیرند. برانکو اما این مسئله را در همان زمان نیز نپذیرفت و اعلام کرد اگر باشگاه خواهان چنین تصمیمی ‌است، آن را اعلام و عملی کند. برانکو در مصاحبه خود با تسنیم نیز مدعی شده که تصمیمی ‌برای جدایی کاپیتان‌های تیمش نداشته است تا این شایعات را به سمت باشگاه پررنگ‌تر کند.
جذب کنعانی زادگان در راستای تزلزل جایگاه کاپیتان‌ها
موضوع جذب محمدحسین کنعانی‌زادگان که عملی شد، طی این ساعات با اختلاف نظرهای زیادی همراه شده است. این در حالی‌ست که باشگاه پیش از این موفق شده بود با سه عنصر موفق خط دفاعی‌اش (محمد انصاری، محمد نادری و شایان مصلح) برای تمدید قرارداد به توافق دست یابد. اتفاقی که اکنون شایعات درباره کاپیتان‌های تیم را افزایش داده است. واکنش سیدجلال حسینی و حسین ماهینی البته پیش از واقعی شدن جذب کنعانی‌زادگان چندان به مذاق هواداران خوش نیامد. جایی که عنوان شده مشاور جوان سابق با اعلام این خبر به این بازیکنان مدعی شده در صورت بازگشت این اتفاق را از آنها دور خواهد کرد. هرچند مدیرعامل پرسپولیس نیز در واکنش به این موضوع مدعی شده که هیچ تصمیمی‌ برای کنار گذاشتن دو کاپیتان اول تیمش ندارد و لیستی نیز از سوی کالدرون در اختیارش قرار نگرفته است.
باندبازی کاپیتان‌ها
موضوع دیگری که در خصوص حسینی و ماهینی شکل گرفته مربوط به شکل دادن باند توسط آنهاست. با این حال نکته جالب توجه اینجاست که سیدجلال حسینی و ماهینی ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند و این مسئله شکل دادن دو باند جداگانه از سوی آنها برای ضربه زدن به رختکن تیم را منتفی می‌کند. کاپیتان‌های بعدی رختکن نیز عالیشاه، نوراللهی و کامیابی‌نیا هستند که رابطه نزدیکی با بزرگترهای تیم دارند و مشکلی از این جهت شکل نگرفته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی