[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

پروژه برق‌رسانی پست ۲۳۰ کیلوولت دانشگاه شیراز افتتاح شد ، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت دهه کرامت، دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو به اتفاق هیئت همراه به فارس سفر کرد و پروژه‌های مهم صنعت آب و برق را به بهره برداری رساند. در پروژه افتتاح  پست 230 کیلوولت  GIS دانشگاه شیراز، مهندس رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار فارس، دکتررضایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی‌، مهندس عبدالعزیز کریمی‌ مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس، مهندس نصیری معاون طرح و توسعه برق فارس، تنی چند از مقامات و مسئولان استان حضور داشتند. 
به گزارش دفتر روابط عمومی ‌شرکت برق منطقه‌ای فارس، وزیر نیرو در آئین افتتاح پست 230 کیلوولت GIS دانشگاه شیراز گفت: احداث این پروژه نقش تعیین کننده‌ای در تأمین برق پایدار شیراز دارد. در کنار این خدمات فرصت‌های شغلی مناسبی نیز فراهم آمده است.  
رضا اردکانیان در ادامه افزود: این پروژه 38 میلیارد تومان هزینه در بر داشته و از جمله طرح‌های صنعت آب و برق بود که در استان فارس افتتاح شده است. 
وی گفت: وزارت نیرو در حال حاضر ۳۸۶ پروژه با اعتبار ۷ هزار میلیارد تومان در کشور در دست اجرا دارد. 
در ادامه، دکتررضایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارشی از روند توسعه صنعت آب و برق در حوزه انتخابی خود، از مسئولان صنعت برق به علت اجرای پروژه مربوط تشکر کرد. 
مهندس عبدالعزیز کریمی، ‌مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس نیز در این مراسم گفت: پست ۲۳۰ کیلو ولت دانشگاه می‌تواند برق مطمئن و پایدارتری برای مشترکان در شیراز تأمین کند.
کریمی ‌افزود: این پست به صورت GIS طراحی و ساخته شده است که  فضای کمتری اشغال کند و از لحاظ مالی  بسیار مقرون به صرفه است. 
مدیرعامل برق فارس در ادامه افزود: پست 230 کیلوولت GIS دانشگاه شیراز با نصب دو دستگاه ترانسفورماتور هرکدام به ظرفیت 160 مگاولت آمپر، دو خط ورودی 230 کیلوولت و 8 فیدر خط خروجی 66 کیلوولت به منظور تکمیل رینگ 230 کیلوولت و تقویت رینگ 66 کیلوولت شیراز درراستای افزایش قابلیت اطمینان شبکه و تأمین برق مطمئن شهر شیراز با صرف هزینه 38 میلیارد تومان احداث شده است. 
بر پایه گزارش ارسالی، در سفر وزیر نیرو ده پروژه برق‌رسانی با صرف هزینه 79 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی دو پروژه برق رسانی پست  230 کیلوولت نیز  با اعتبار 52 میلیارد تومان آغاز شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی