[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

توسعه شهرک آزادگان در دستور کار شهرداری قرار گرفت ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی ‌فرمانداری شهرستان گراش، شهردار گراش به همراه سخنگوی شورای اسلامی ‌شهر در بازدید میدانی از شهرک آزادگان مسائل و مشکلات عمرانی این منطقه را در حضور اهالی مورد بحث و بررسی قرار دادند.
دکتر ابراهیم خداشناس در حاشیه بازدید از شهرک آزادگان گفت: توسعه عمرانی شهرک آزادگان در دستور کار شهرداری است و به زودی گام‌های مؤثری در این زمینه برداشته خواهد شد.
وی با بیان اینکه مشارکت شهروندان در زمینه مدیریت شهری کلید موفقیت و تنها راه غلبه بر مشکلات است، تصریح کرد: رویکرد شهرداری در زمینه مدیریت شهری توسعه پایدار و متوازن و رسیدگی به مناطق محروم برای برخورداری از سطح مطلوبی از توسعه یافتگی است.
مهندس اکبر باقرزاده، عضو شورای اسلامی‌ شهر گراش در این بازدید با بیان اینکه گام‌های مؤثری برای توسعه زیرساخت‌های عمرانی در شهرک آزادگان برداشته می‌شود، اظهار داشت: اقدامات شهرداری موجب آبادانی و پیشرفت مناطق محروم شده و با شروع به کار شورای پنجم برای توسعه شهرک‌های آزادگان و فرهنگیان بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
سخنگوی شورای اسلامی‌ شهر گراش با اشاره به اینکه شهرداری در جهت تعدیل توسعه نامتوازن مناطق اقدام می‌کند، خاطرنشان ساخت: شهرک آزادگان یکی از شهرک‌های محروم شهر گراش است که نیازمند ایجاد زیرساخت‌های مناسب در حوزه فرهنگی، برق، آب، تلفن و پروژه‌های عمرانی از جمله آسفالت کوچه‌ها و ساخت معابر است.
مهندس اکبر باقرزاده اضافه کرد: در بازدید‌های قبلی اعضای شورا و شهرداری از شهرک آزادگان، زیرسازی و آسفالت خیابان ۳۰۰ متری در دستور کار قرار گرفته بود که در حال حاضر با صرف هزینه‌ای افزون بر ۲۵۰ میلیون تومان این پروژه به بهره برداری رسیده است.
وی گفت: بازدید از محلات سطح شهر با هدف دیدار چهره به چهره با شهروندان، اطلاع دقیق از مسائل و نیاز‌های این محلات و تسریع در حل این مشکلات انجام می‌شود.
در این دیدار اهالی شهرک آزادگان ضمن بازدید از محله در دیدار چهره به چهره با شهردار و اعضای شورای اسلامی‌ شهر، مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و خواستار پیگیری آن شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی