[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

ابراهیم بهاروند عضو جدید هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا شد، روزنامه شیراز نوین

مراسم تودیع و معارفه عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا در استانداری فارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ‌شرکت عمران شهرجدید صدرا، در این جلسه که با حضور معاونان استانداری فارس، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا و اعضای هیئت مدیره شرکت برگزار گردید، ابراهیم بهاروند به عنوان عضو جدید هیئت مدیره این شرکت معرفی شد.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای رحمانی در هیئت مدیره شرکت گفت: باعث افتخار است که با ترکیبی از هیئت مدیره ای کار کردیم که برای تصمیمات هیئت مدیره و مجموعه شرکت عمران همواره پشتوانه بسیار خوب و مؤثر بودند. خلیل حاجی پور، یک سال و نیم گذشته را درخشان ترین دوره برای شهر جدید صدرا دانست و اظهار داشت: اتفاقات خوب و پروژه‌های استراتژیکی در این دوران کوتاه شروع شد و برخی از آنها در فاصله کمتر از 6 ماه به بهره برداری رسید. وی به دیگر اتفاقات خوب شهر جدید صدرا اشاره کرد و افزود: مسیر دسترسی صدرا به شیراز از محور باجگاه، امسال شاهد بازگشایی و افتتاح آن در ماه‌های آتی خواهیم بود.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ادامه داد: مسیر دسترسی صدرا- دوکوهک که ازمهم‌ترین مسیر‌های دسترسی صدرا به شیراز است، 70 درصد آن تقریباً آماده است و امیدواریم 30 درصد باقی مانده با همکاری شهرداری شیراز رفع معارض شود و بتوانیم در هفته دولت امسال این بزرگراه درون شهری با عرض 55 متر را افتتاح کنیم.
وی حضور ابراهیم بهاروند را در هیئت مدیره شهر جدید صدرا با توجه به تجربیاتشان، ارزشمند دانست و تصریح کرد: به این ترکیب هیئت مدیره توانمند در صدرا خوش بین هستم که بتوانیم برنامه‌ها را با قدرت و توان بیشتری پیش ببریم و سال 98 را یک سال ویژه و مهم برای شهر جدید صدرا رقم بزنیم.
در این مراسم معاون عمرانی استانداری فارس، شهر جدید صدرا را با جمعیت 150 هزار نفری و رشد شتابان آینده به عنوان دومین شهر پرجمعیت استان فارس معرفی کرد و افزود: این شهر با توجه به قطب پزشکی، صنایع دارویی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به عنوان برند شهری یا شهر با برند خود را تعریف کرده است.
محمود رضایی با اشاره به پروژه‌های در حال اجرای شهر جدید صدرا اظهار داشت: تصفیه خانه شرق و غرب شهر جدید صدرا، نیاز اساسی و کلیدی برای این شهر محسوب می‌شود. همچنین بحث مترو خط 3 واقع در ورودی جاده صدرا که به زودی وارد فاز اجرایی می‌شود باید به عنوان یک پروژه اولویت دار برای شهر صدرا تعریف کرد.
در ادامه این مراسم، محمد ابراهیم فروزانی رئیس هیئت مدیره شرکت عمران صدرا بیان داشت: استان پهناور فارس ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای در زمینه توسعه شهری دارد که به آن توجه جدی نشده و با توجه به روند تغییرات اقلیمی ‌و آب و هوایی شهر صدرا، احتمالاً شاهد مهاجرت‌هایی هستیم که باید  هم از نظر ترکیب نیروی انسانی و هم به لحاظ آمادگی برای جذب سرمایه گذاری در سطح بین المللی و ملی در پروژه‌های آینده پیش بینی‌های لازم را داشته باشیم.
ابراهیم فروزانی ضمن قدردانی از آقای رحمانی، از ایشان درخواست کرد: مباحث مربوط به سرمایه گذاری شهر صدرا در سطح استانی را جدی گرفته و حمایت کنند تا بتوانیم به عنوان یک گشایش در حوزه کلان شهر شیراز برای جذب سرمایه گذار اقدامات اساسی انجام دهیم.
ابراهیم بهاروند، عضو جدید هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: نکته مهم امروز، هماهنگی بین بخشی ادارات شهر صدراست که شرکت عمران به تنهایی نمی‌تواند بار آن را به دوش بکشد و برای رسیدن به اهدافمان نیز باید همکاری و همدلی بین بخشی دستگاه‌ها شکل بگیرد تا شهر پویاتری داشته باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی