[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

عملیات اجرایی پست ۲۳۰ کیلوولت حسن‌آباد آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت دهه کرامت با حضور دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو، دکترسید حسین افضلی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی‌، مهندس محمود رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، مهندس عبدالعزیز کریمی ‌مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس، مهندس نصیری معاون طرح وتوسعه برق فارس، تنی چند از مقامات و مسئولان محلی عملیات اجرایی پست 230 کیلوولت حسن آباد با اعتبار 22 میلیارد تومان آغاز گردید.
به گزارش دفتر روابط عمومی‌ شرکت برق منطقه ای فارس، دکتررضا اردکانیان وزیر نیرو در ادامه سفر خود در مراسم عملیات اجرایی پست 230 کیلوولت حسن آباد گفت: برق مهم‌ترین نیاز اصلی مردم است و مسئولان صنعت برق برای بسترسازی زیرساخت‌ها تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت. 
وی در ادامه افزود: راه اندازی و اجرایی شدن پروژه مزبور نویدبخش توسعه صنعتی و کشاورزی در منطقه خواهد بود و مردم منطقه از برق مطمئن و پایدار برخوردار خواهند شد. وزیر نیرو از تلاش بی‌وفقه مسئولان صنعت برق تقدیر و تشکر کرد.   
در ادامه این مراسم، دکتر افضلی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی ‌ضمن ارائه گزارشی از روند توسعه صنعت آب و برق در حوزه انتخابی خود، از مسئولان صنعت برق به علت اجرای پروژه پست 230 کیلوولت حسن آباد تشکر و خواستار تسریع روند پروژه مزبور شد. 
در این مراسم، مهندس عبدالعزیز کریمی ‌مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس طی سخنانی گزارش اهم اقدامات و عملکرد این شرکت را به سمع و نظر حاضران رساند. 
وی در ادامه خاطرنشان ساخت: منطقه اقلید به واسطه اهمیت آن در بخش کشاورزی و افزایش متقاضیان جدید، نیاز به توسعه و بسترسازی در بخش برق داشت. در این خصوص، عملیات اجرایی پروژه برق‌رسانی پست 230 کیلوولت حسن آباد در منطقه اقلید فارس با اعتبار 22 میلیارد تومان هم اکنون به دست وزیر نیرو انجام می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی