[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

در هفته دوم لیگ برتر فوتسال، امروز ارژن میهمان قمی‌هاست جبران تلخکامی ‌با سوهان قم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: هفته دوم لیگ برتر فوتسال، چهارشنبه 19 تیرماه برگزار می‌شود و در مهم‌ترین بازی، تیم ارژن شیراز در قم به مصاف سوهان محمدسیمای این شهر می‌رود. ارژن که در هفته نخست رقابت‌ها با وجود برتری محسوس بر حریفش با نتیجه سه بر یک مغلوب آذرخش بندرعباس شد، حالا برای جبران این شکست تلخ به میدان نچندان آسان قم خواهد رفت.
سوهان هم البته رقابت‌ها را چندان خود آغاز نکرده و در نخستین دیدار فصل با سه گل در زمین مقاومت البرز تن به شکست داد.
اما در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته، تیم‌های حفاری اهواز و گیتی‌پسند اصفهان به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، قرمزپوشان اصفهانی هفته گذشته در دربی اصفهان نتیجه‌ای بهتر از تساوی ۳_۳ کسب نکردند و با تک امتیاز در جایگاه هشتم جدول قرار دارند. گیتی‌پسندی‌ها هفته گذشته ۳ بازیکن خود را به علت مصدومیت و پیمان حفیظی را به علت صادر نشدن ITC در اختیار نداشتند. به گفته بیغم سرمربی گیتی‌پسند، مصدومان تا هفته سوم در اختیار تیم نیستند. حمید بیغم در بازی اول ۴ بازیکن تیم امید خود را در لیست قرارداد و از مهدی مهدی خانی و مسعود یوسفی در جریان بازی استفاده کرد. این دو بازیکن تا حدود زیادی با بازی خوب خود جواب اعتماد بیغم را دادند تا وی را برای استفاده از این دو مشتاق‌تر کند.
از سوی دیگر، ملی حفاری اهواز در این فصل تیمی‌ را تشکیل داده است که ۸۰ درصد بومی‌ هستند. اهوازی‌ها هفته گذشته در برابر تیم تازه لیگ برتری شده شاهین کرمانشاه با نتیجه ۵ بر ۴ پیروز شدند. ملی حفاری نیز در بازی اول، دو تن از بازیکنان بزرگسال خود را در اختیار نداشت.
تقابل‌های میان گیتی‌پسند و ملی حفاری همیشه جذاب بوده است. گیتی‌پسندی‌ها تلاش می‌کنند اولین پیروزی خود را کسب کنند. در آن طرف نیز شاگردان یعقوب مراقی سعی می‌کنند دومین پیروزی خود را در لیگ به دست بیاورند.
محمودرضا نصیرلو به کمک حمیدرضا طیب طاهری، محسن وحدانی و محمد شرونی قضاوت این بازی را بر عهده دارند. همچنین عباس دهقانپور از فارس ناظر داوری این بازی است.
همچنین در سایر دیدارها، مقاومت البرز با شهروند ساری، فرش‌آرای مشهد با سن ایچ ساوه، مس سونگون با ستارگان ورامین، آذرخش بندرعباس با شاهین کرمانشاه و‌هایپر شاهین شهر با اهورای بهبهان دیدار خواهند کرد.
هفته سوم این دیدارها سه شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی