[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

۲۰۰ فقره وام احداثی و تعمیری به زرین‌دشت اختصاص یافت، روزنامه شیراز نوین

مهندس امیر برومند، مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرین‌دشت از اختصاص 200 فقره وام احداثی و تعمیری از اعتبارات سیل سال جاری به شهرستان زرین‌دشت خبر داد و بیان داشت: معرفی متقاضیان به بانک‌های عامل انجام شده و در حال انعقاد قرارداد با بانک هستند.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، مهندس برومند در نشستی با حضور ناظران عالیه معاونت بازسازی بنیاد مسکن فارس در زرین‌دشت با بررسی مراحل جذب تسهیلات حوادث احداثی و تعمیری این شهرستان اظهار داشت: روان‌سازی روند ارائه تسهیلات بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل در دستور کار بنیاد مسکن است که در تعامل با بانک‌های عامل این روند دنبال می‌شود. مهندس برومند افزود: سهمیه این شهرستان از اعتبارات حوادث سیل ۹۸ تعداد ۲۰۰ و فقره وام احداثی و تعمیری است که با توجه به حجم خسارت‌ها امید است بتواند مراحل بهسازی و بازسازی مناطق را تا آخر اجرایی نماید. مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ‌شهرستان زرین‌دشت در ادامه خاطرنشان کرد: از سال گذشته تا به حال یک هزار و 300  فقره تسهیلات احداثى طرح ویژه، حوادث به متقاضیان مسكن روستایى و متقاضیان شهرهاى زیر 25 هزار نفرجمعیت با اعتبارى افزون بر 250  میلیارد ریال در این شهرستان پرداخت شده است. 
برومند اذعان داشت: همچنین اعطای 600 فقره تسهیلات 25 میلیون تومانى به مبلغ 15 میلیارد تومان از مرداد ماه سال گذشته آغاز و تاكنون ادامه دارد.
برومند تأكید كرد: براى نوسازى و مقاوم سازى هر واحد مسكن روستایى250 میلیون ریال تسهیلات در نظر گرفته شده است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرین‌دشت بیان داشت: در یك سال گذشته 700  فقره تسهیلات تعمیرات مسكن نیز با اعتبارى بالغ بر 30 میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی