[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۱
  • دوره جدید

چهار مرکز غیرمجاز طب سنتی در شیراز تعطیل شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور بازرسان کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، چهار مرکز غیرمجاز طب سنتی در شیراز، با حکم مقام قضایی تعطیل شد.
  به گزارش روابط عمومی‌ دانشگاه علوم پزشکی شیراز، نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعلام گزارش و شکایت مردمی ‌مبنی بر فعال بودن چهار مرکز آموزش و درمان بدون مجوز در حوزه طب سنتی که از سوی افراد فاقد صلاحیت علمی ‌و خارج از موازین علمی ‌و مقررات وزارت بهداشت اداره می‌شد، با حکم مراجع قضایی و همکاری نیروی انتظامی‌ و با حضور بازرسان کمسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی دانشگاه، این مراکز تعطیل شدند.
 دکتر عبدالخالق کشاورزی افزود: با توجه به استقبال مردمی ‌از طب سنتی، افراد سودجو با مداخله غیرعلمی ‌و غیرقانونی خود، آسیب‌های جبران ناپذیری به مراجعان وارد می‌کنند که باعث مشکلات جسمی ‌و روحی روانی در موارد متعددی شده است.
 او ادامه داد: در این راستا دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ضمن برخورد جدی با افراد متخلف، توسعه مراکز مجاز علمی ‌و قانونی را در دست اجرا دارد، به طوری که اکنون یک سلامتکده و چندین مرکز درمانی دولتی از سوی پزشکان متخصص این رشته مشغول ارائه خدمت هستند.
 دکتر کشاورزی از شهروندان خواست برای دریافت خدمات طب سنتی، به مراکز مجاز مراجعه کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی