[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

رئیس کل دادگستری فارس: با زمین‌خواران برخورد قاطع می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: موضوع زمین امروزه موضوع بسیار ارزشمندی است که همین امر باعث شده سودجویان و دلالان و زمین خواران در این حوزه ورود کنند و دستگاه قضا با قاطعیت تمام  با زمین خواران برخورد خواهد کرد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، مهندس فیروز تکاور مدیرکل راه و شهرسازی فارس در دیدار با حجت الاسلام حاج کاظم موسوی افزود: با توجه به اینکه بحث زمین از ارزش بالایی برخوردار است و حفاظت و حراست از زمین‌های دولتی در محدوده شهرها بر عهده مجموعه راه و شهرسازی است، این موضوع مسئولیت ما را حساس تر و سخت‌تر می‌کند.
وی در خصوص وضعیت راه‌سازی در استان فارس نیز گفت: بیشترین پروژه‌های راه‌سازی ملی در استان فارس در حال اجراست. مهندس تکاور خاطرنشان ساخت: آزادراه شیراز - اصفهان با 75 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است و تمام قطعات فعال هستند. مدیرکل راه و شهرسازی فارس اذعان داشت: آزادراه شیراز - اصفهان می‌تواند تحول عظیمی ‌در استان ایجاد نماید، ضمن اینکه 135 کیلومتر از مسافت شیراز - اصفهان را کاهش می‌دهد. وی اضافه کرد: پروژه‌های احداث راه آهن نیز در مسیرهای مختلفی فعال است و تلاش ما این است که فارس چهارراه ریلی کشور گردد. رئیس کل دادگستری استان فارس نیز در ادامه صحبت‌ها افزود: حوزه فعالیت راه و شهرسازی بسیار گسترده است، هم از لحاظ راه‌سازی و هم از لحاظ مسکن و املاک و شهرسازی. پس باید دستگاه قضا برای رسیدن به اهداف این اداره کل که همان اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌است، با تمام قوا یاری دهد.
وی اظهار داشت: باید به گونه ای رفتار کنیم تا آیندگان نیز بتوانند از مزایای زمین در محدوده شهرها برای اجرای پروژه‌های خدماتی، فرهنگی، ورزشی و... برخوردار شوند.
حجت الاسلام سید کاظم موسوی افزود: باید از فرصت‌هایی که خداوند برای خدمت به هم‌وطنانمان در اختیارمان قرار داده کمال بهره برداری را ببریم و توشه ای برای آخرت خود مهیا کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی