[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

محرومیت‌های مناطق عشایری فارس برطرف شود، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: مسئولان استان باید تلاش کنند محرومیت‌های مناطق عشایری استان و دغدغه‌های این قشر وفادار به انقلاب اسلامی ‌بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته و مشکلات سامان پیدا کنند.
به گزارش ایسنا منطقه فارس به‌نقل از روابط‌عمومی ‌سپاه فجر فارس، سردار سیدهاشم غیاثی در دیدار با جمعی از نخبگان و اعضای بسیج عشایر استان با بیان اینکه فارس مَهد پرورش 2000 شهید والامقام از عشایر است، اظهار کرد: عشایر فارس مردمانی پرافتخار و همیشه وفادار به اسلام هستند و در دوران انقلاب اسلامی ‌همواره در عرصه دفاع از کشور حضور فعال داشته و با توطئه‌های بیگانگان و استعمارگران خارجی مقابله کرده‌اند.
وی با بیان اینکه حماسه آفرینی عشایر غیور فارس در دوران دفاع مقدس هرگز از خاطره‌ها پاک نمی‌شود، گفت: امروز نیز عشایر مرزدارانی غیور برای جمهوری اسلامی ‌ایران هستند و در هر جای کشور که حضور دارند پاسدار ملیت و دین اسلام هستند. فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه ولایتمداری، شجاعت، فداکاری و اخلاص شاخصه‌های عشایر غیور استان هستند، گفت: در استان فارس ارتباط صمیمانه و تعامل بسیار خوبی بین عشایر و نیروهای انقلابی برقرار است و بسیج عشایری یکی از ارکان امنیت پایدار فارس و یکی از اقشار مورد توجه، فعال و تأثیرگذار در مسائل فرهنگی  و اجتماعی استان است.
سردار غیاثی با تأکید بر اینکه جوانان عشایر از جمله بااستعدادترین جوانان کشور هستند، گفت: مسئولان فارس باید تلاش کنند محرومیت‌های مناطق عشایری استان و دغدغه‌های این قشر وفادار به انقلاب اسلامی ‌بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته و مشکلات سامان پیدا کنند.
وی با بیان اینکه استان فارس دارای بیشترین جمعیت عشایر کشور است، گفت: عشایر یکی از برجسته‌ترین اقشار کشور هستند که در زمینه تولید محصولات دامی، لبنی و پروتئینی برای مردم نقش اصلی را بر عهده دارند و از این ظرفیت مهم باید برای ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان و رونق و توسعه صنعت تولید محصولات غذایی در استان فارس بیش از پیش استفاده شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی