[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

نقد و بررسی مشکلات ورزش بخش جویم، روزنامه شیراز نوین

معضلات و مشکلات ورزش بخش جویم با حضورطیبی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان بررسی شد. به گزارش شهروند خبرنگار جویم، معضلات و مشکلات ورزش بخش جویم به ریاست بخشدار و با حضور طیبی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان، شورای اسلامی‌ شهر و روستاها، دهیاران و شورای ورزشی بخش مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست که صبح دیروز در سالن جلسات بخشداری  جویم برگزار گردید، در ابتدا داود شفیعی، بخشدار جویم در خصوص نقش ورزش در سلامتی جامعه مطالبی مطرح نمود و در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با ارائه گزارشی، به تشریح عملکرد اداره ورزش و جوانان و وضعیت ورزش در جویم پرداخت.
از جمله درخواست‌های مطرح شده دراین جلسه توسط شورای شهر و روستاها، دهیاران، مسئول نمایندگی ورزش و جوانان و شورای ورزشی بخش کمبود امکانات و اعتبار، دیوار پوش سالن کشتی، تشک تاتامی، احداث ساختمان نمایندگی و خوابگاه ورزشی، راه‌اندازی خانه ورزش روستایی، زمین چمن مصنوعی، روشنایی زمین، تقدیر از ورزشکاران موفق بخش و به‌کارگیری نیروی رسمی ‌جهت ورزش و جوانان جویم بود. 
در پایان، محمدحسن طیبی رئیس ورزش و جوانان شهرستان لارستان، در سخنانی به بررسی وضعیت و مشکلات ورزش در سطح بخش پرداخت و با اشاره به عملکرد ورزش جویم با وجود کمبود اعتبارات و امکانات تصریح نمود: امکانات و درخواست‌های هیئت‌های ورزشی در حد امکان برآورده خواهد شد و همچنین از هئیت‌های ورزشی و دهیاران خواست که گزارش کار و مشکلات خود را به صورت مکتوب یا حضوری به اداره ورزش و جوانان لارستان ارائه دهند و در خصوص بیمه کردن ورزشکاران نیز تأکید نمود. وی همچنین در خصوص افتتاح زمین چمن مصنوعی و روشنایی زمین جویم تا پایان سال ۹۸ قول مساعد داد. لازم به ذکر است در پایان جلسه نیز بازدیدی از مجموعه ورزشی شهدای جویم انجام شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی