[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

سربازها فقط به فجرسپاسی و ملوان می‌روند، روزنامه شیراز نوین

مشاور ورزشی ستاد نیروهای مسلح و عضو هیئت رئیسه جهانی سیزم گفت: تراکتورسازی تبریز دیگر حق جذب بازیکن سرباز را ندارد. سردار مهرعلی باران چشمه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اینکه تراکتورسازی تبریز فصل آینده هم می‌تواند بازیکن سرباز بگیرد و مجوز جذب بازیکن از طرف ستاد کل نیروهای  مسلح به این تیم داده خواهد شد یا نه، گفت: تراکتورسازی به بخش خصوصی واگذار شده و دیگر تیم نظامی ‌نیست. به همین دلیل هم تصمیم گرفته شد که با پایان خدمت سربازانی که در تیم تراکتورسازی حضور دارند، دیگر بازیکن سرباز به این تیم داده نشود. در واقع تراکتورسازی چون تیم خصوصی است حق جذب بازیکن را ندارد.
وی در مورد اینکه کدام تیم‌ها می‌توانند در لیگ برتر بازیکن سرباز جذب کنند، گفت: قانونی مصوب شد که بازیکنان ملی تا 30 سالگی و بازیکنان لیگ برتری تا 28 سالگی می‌توانند به خدمت سربازی نروند و برای باشگاه‌هایشان بازی کنند. با توجه به این قانون دیگر نیازی نیست که به تیمی در لیگ برتر بازیکن سرباز بدهیم، ضمن اینکه به جز دو تیم ملوان و فجرسپاسی تیم نظامی‌ دیگری در لیگ نداریم که این دو تیم هم در لیگ دسته اول حضور دارند.
باران چشمه تصریح کرد: اگر بازیکنی بخواهد بدون توجه به قانون مصوب 28 سالگی در موعد مقرر به خدمت سربازی برود به این دو تیم نظامی ‌خواهد رفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی