[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

باز شدن پای قراردادهای میلیاردی بازیکنان فوتبال به مجلس، روزنامه شیراز نوین

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی‌، جزئیاتی از فساد پنهان در قراردادهای میلیادری بازیکنان فوتبال را تشریح کرد.
محمدعلی پورمختار، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس و رئیس هیئت پرونده فساد در فوتبال در مجلس نهم پرونده فساد در فوتبال در دوره نهم مجلس را قوی‌ترین کار در حوزه مبارزه با فساد در دوره نهم دانست و گفت: مستندات و گزارش‌‌های خیلی مفصلی درباره فساد در فوتبال در دوره نهم مجلس تهیه و به قوه ‌قضائیه ارسال شد.
وی افزود: انتظار ما این است که قوه ‌قضائیه سریع‌تر به موضوع فساد در فوتبال که مستندات آن ارسال شده است.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از ارسال گزارش‌های جدیدی در رابطه با فساد در قراردادهای بازیکنان فوتبال به مجلس خبر داد و اظهار داشت: اخبار و گزارش‌های ناخوشایندی از قراردادهای میلیاردی بازیکنان باشگاه‌ها به مجلس واصل شده که واقعاً این قراردادها در این شرایط اقتصادی که بعضی‌‌ها محتاج نان شبشان هستند، هیچ توجیهی ندارد.
پورمختار ادامه داد: بستن قراردادهای، یک، دو و سه میلیاردی با بازیکن فوتبال هیچ توجیهی ندارد، این قراردادها منطقی و عاقلانه نیست و حتی ضرورت نیز ندارد قراردادها به این شکل باشد.
وی با تأکید بر اینکه فساد در قراردادهای میلیاردی بازیکنان فوتبال مشهود است، اظهار داشت: این قراردادها می‌تواند دلیلی بر وجود فساد پنهانی باشد که در گزارشی که در مجلس نهم تهیه کردیم، به آن پرداخته شد؛ متأسفانه این فساد در فوتبال همچنان ادامه دارد.
نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس اضافه کرد: قراردادهای میلیاردی برای بازیکنان فوتبال و پول‌هایی که از بیت‌المال پرداخت می‌شود، اصلاً درست نیست و به گسترش دامنه فساد دامن می‌زند. حتی ممکن است بخشی از این پول‌ها به خودِ بازیکن هم نرسد، اما به نام بازیکن و به کام دلالان باشد.
پورمختار افزود: توقع داریم که فدراسیون فوتبال و به خصوص آقای تاج با جدیت بیشتری به موضوعات فساد در فوتبال ورود کرده و بررسی‌های لازم را داشته باشد؛ بهتر است بر قراردادهای بازیکنان فوتبال ارزش‌گذاری شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی