[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

آزمون ارتقا و گواهینامه دستیاری ، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با برگزاری آزمون ارتقا و گواهینامه دستیاری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و معاون آموزشی دانشگاه، از محل برگزاری این آزمون بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر علی بهادر رئیس دانشگاه و دکتر مصباح شمس معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور در دانشکده پزشکی، بر روند برگزاری آزمون ارتقا و گواهینامه دستیاری نظارت کردند و شرایط برگزاری این آزمون را از داوطلبان و برگزارکنندگان آزمون، جویا شدند.  معاون آموزش دستیاری دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مسئول برگزاری آزمون ارتقا و گواهینامه سالانه دستیاری، در حاشیه این بازدید به خبرنگار روابط عمومی ‌گفت: در این آزمون ۸۲۷ داوطلب مشارکت دارند که پس از برگزاری آزمون و بررسی نتایج، افرادی که حد نصاب نمره آزمون را کسب کرده باشند، بر اساس ضوابط آموزشی معرفی می‌شوند.
 دکتر لعیا احمدزاده افزود: داوطلبان، در بیست و دو گروه بالینی، در این آزمون حضور دارند. او با اشاره به برگزاری هم‌زمان این آزمون در سراسر کشور، از نظارت دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان مسئول قطب پنج برگزاری آزمون‌ها، بر روند اجرای آزمون‌ها در سایر شهرهای قطب پنج آمایشی کشور خبر داد.
 دکتر احمدزاده ادامه داد: رشته‌هایی مانند داخلی، جراحی، زنان، کودکان، روان‌پزشکی، گوش و حلق و بینی، چشم، پزشکی هسته‌ای، رادیو آنکولوژی، طب اورژانس، طب کار و پوست از جمله رشته‌هایی است که داوطلبان آزمون ارتقا و گواهینامه دستیاری در آنها حضور دارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی