[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

انوشا شاهقلی قهرمان تنیس جایزه بزرگ شیراز، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: مسابقات ++A شیراز جام بیمارستان اردیبهشت با فینالی جذاب، دیدنی و نفس‌گیر به پایان خود رسید و انوشا شاهقلی، تنیسور پرافتخار تهرانی موفق شد از سد امیرحسین بادی از استان قم گذشته و فاتح این تورنومنت شود. این مسابقه در سه ست برگزار شد که ست اول را انوشا شاهقلی و ست دوم را امیرحسین بادی به نفع خود به اتمام رساندند؛ اما در ست سوم این انوشا شاهقلی بود که با تجربه بالای خود و رقابتی فشرده موفق شد با نتیجه ۶_۴ بازی را به نفع خود به اتمام رسانده و قهرمان مسابقات a++ ایران جام بیمارستان اردیبهشت شیراز شود. همچنین مهرشاد قفقازی از اصفهان و اشکان دبیری از فارس به مقام سوم مشترک این مسابقات دست یافتند. سرداوری این مسابقات بر عهده داور مهدی ملک‌زاده داور نشان سفید است و مدیریت مسابقات را بهراد ذوالنوریان برعهده دارد.
دکتر سیدکاظم چابک، رئیس هیئت تنیس استان فارس که متولی برگزاری این رقابت‌ها بود، پس از برگزاری دیدار نهایی و پیش از اهدای جوایز در صحبت با حاضران در مجموعه تنیس هوابرد گفت: خوشحالم که با همکاری یکدیگر این مسابقات را به نحو مطلوبی برگزار کردیم، اما سه اشکال وارد بود که امیدواریم در دوره‌های بعدی برطرف شود. اول اینکه فینالیستی از شیراز در فینال حضور نداشت. دوم اینکه فضای فیزیکی مسابقات در شأن شیراز نبود و باید کاری کنیم که در آینده با فضای بهتری میزبان ورزشکاران باشیم و سوم اینکه نتوانستیم کاری کنیم که رقابت‌ها پخش تلویزیونی داشته باشد.
وی در پایان به تشکر از برخی عوامل برگزاری رقابت‌ها پرداخت و گفت: از دست‌اندرکاران فدراسیون، رئیس سازمان لیگ، دکتر نعمتی، اعضای هیئت مدیره و سهام‌داران بیمارستان اردیبهشت شیراز و سایر عزیزانی که بدون آنها نمی‌توانستیم این رقابت‌ها را برگزار کنیم، کمال تشکر و قدردانی را دارم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی