[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

رشد ۱۰۰ درصدی تأسیس باشگاه در استان فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس از رشد ۱۰۰درصدی تأسیس باشگاه‌های ورزشی طی ۴ سال گذشته در این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب که در مراسم افتتاح اولین چمن مصنوعی سرپوشیده و آکادمی ‌فوتبال ناظم در شهر صدرا سخن می‌گفت، با اشاره به حمایت دولت از بخش خصوصی در حوزه ورزش گفت: در ابتدای سال ۹۴ تعداد باشگاه‌های پروانه دار استان فارس 510 باشگاه بوده که اکنون این تعداد به ۱۱۰۰ باشگاه افزایش یافته است.
وی مأموریت اداره کل ورزش و جوانان را تأمین سلامت شهروندان دانست و با بیان اینکه بخش خصوصی بازوی توانمند دولت در به سرانجام رسیدن این مأموریت است، افزود: توسعه ورزش توسط بخش خصوصی و فراهم آوردن شرایط و تسهیلات این توسعه توسط دولت گام بلندی در راستای ایجاد اشتغال در استان است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس، محمد ناظم‌الشریعه را یکی از بهترین مربیان دنیا در بحث فنی و اخلاقی دانست و افزود: این که یک نفر با مشخصات ناظم‌الشریعه مجموعه کامل ورزشی را در شهری همچون صدرا راه‌اندازی می‌کند، جای تقدیر دارد.
کامیاب در بخش دیگری از صحبت‌هایش به پروژه‌های در دست ساخت ورزشی در شهر شیراز اشاره کرد و با بیان اینکه یکی از ماندگارترین پروژه‌های ورزشی استان، یعنی مجموعه ۶ هزار نفره شیراز در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید، گفت: در چند ماه آینده زمین چمن استاندارد شهر صدرا نیز افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.
گفتنی است اولین زمین چمن مصنوعی سرپوشیده استان فارس در زمینی به مساحت ۹۰۰ مترمربع و هزینه ۷۰۰ میلیون تومان در شهر صدرا توسط محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال احداث شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی