[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: از ۵مرداد تمرینات تیم ملی فوتسال را آغاز می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال آغاز زمان برگزاری تمرینات تیم ملی را 5مردادماه عنوان کرد.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، سیدمحمد ناظم‌الشریعه در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال گفت: طبق برنامه‌ریزی که در کادر فنی انجام شده، ان‌شاءالله از ۵مرداد یعنی هفته چهارم لیگ برتر فوتسال مجدداً تمرینات خود را در کمپ تیم‌های ملی با توجه به اردوهای قبلی که داشتیم برگزار می‌کنیم.
وی در ادامه گفت: این تمرینات ادامه همان تمرینات تیم ملی (ب) است؛ به این دلیل که به خاطر ماه مبارک رمضان نتوانستیم از تعدادی از بازیکنان دعوت شده به تیم ملی (ب) تست‌های لازم را بگیریم و ان‌شاءالله سعی می‌کنیم تا زمان این اردو در این ۴هفته‌ای که زمان باقی است اگر کادر فنی بازیکن جوانی را مشاهده کردند، بتوانیم در همین اردو به تیم ملی دعوت کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: ان‌شاءالله بعد از اردوی ۵مرداد تمرینات خود را که مجموعه‌ای از بازیکنان تیم ملی ب و بازیکنان قدیم است را به صورت یک روز درمیان به طوری که آسیبی به لیگ وارد نشود، شروع می‌کنیم.
وی در پاسخ به سوالی که آیا شما و کادر فنی لیگ برتر را هم زیر نظر دارید یا خیر گفت: بله، طبق جلسات و هماهنگی‌هایی که با کادر فنی صورت گرفته، قرار است من به همراه‌ هاشمی‌زاده، میشل پتروس، حیدریان و صانعی از نزدیک تمام بازی‌ها را ارزیابی کنیم. در حال حاضر هفته گذشته هفته اول لیگ بود و به دلیل مشکلاتی که در هفته‌های اول و دوم لیگ وجود دارد نمی‌شود زیاد روی تیم‌ها و بازیکنان حساب باز کرد، به این دلیل که هنوز آنها به خوبی نمی‌توانند خودی نشان دهند.
ناظم‌الشریعه در پایان گفت: خدا را شکر در حال حاضر لیگ استارت خودش را به خوبی زده و همه بازی‌های هفته اول برگزار شده است. در سال‌های قبل همیشه در هفته اول و دوم یکی دو دیدار یا برگزار نمی‌شد یا با تأخیر انجام می‌شد. به هر صورت امیدوارم امسال لیگی پویا و شاداب داشته باشیم، به این دلیل که اگر لیگ ما پویا و شاداب باشد قطعاً تیم ملی هم موفق است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی