[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

ترابوزان اسپور در انتظار مجید حسینی ، روزنامه شیراز نوین

اخبار پیوستن ستاره جوان ایرانی به باشگاه ترابوزان، به سوژه اصلی رسانه‌های امروز ترکیه تبدیل شده است.
مجید حسینی مدافع 22ساله تیم ملی ایران و باشگاه استقلال بعد از درخشش در اولین حضور ملی خود در رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه، این روزها سخت مورد توجه باشگاه مطرح ترابوزان اسپور قرار گرفته است؛ تا جایی که این خرید جذاب به یکی از اخبار مهم نقل و انتقالاتی در ترکیه تبدیل شد. به همین بهانه نگاهی انداختیم به آخرین اخبار و گمانه‌زنی‌های سایت‌ها و رسانه‌های ترکیه درباره انتقال مجید حسینی به تیم پنجم ترکیه در فصل گذشته.
سه خرید رویایی ترابوزان
روزنامه takvim چاپ استانبول امروز در گزارشی درباره تحرکات باشگاه ترابوزان در پنجره تابستانی، مدعی شد بعد از باکاری کانه بورکینافاسویی و مجید حسینی ایرانی حالا سران این باشگاه در تلاش برای انتقال قرضی ستاره باشگاه رن فرانسه هستند تا مثلث خریدهای رویایی خود را تکمیل کنند. این روزنامه در بخشی از گزارش خود ادعا کرد مجید حسینی ملی‌پوش ایرانی با ترابوزانی‌ها برای امضای قراردادی سه ساله توافق نهایی انجام داده و باشگاه ترکیه‌ای نگرانی بابت این بازیکن همچون کانه بورکینافاسویی ندارد. از همین رو تمام تمرکز خود را روی جذب فیلیپ مکسر از رن فرانسه قرار داده تا او را با قراردادی قرضی و بند خرید اجباری به خدمت بگیرد.
هجوم ایجنت‌ها به باشگاه ترابوزان
سایت cnnturk در گزارش خود مدعی شد در 48ساعت گذشته، سران باشگاه ترابوزان با بیش از 10ایجنت رسمی برای تعیین تکلیف پرونده انتقال دو ستاره ایرانی و بورکینافاسویی نشست‌های متوالی را برگزار کردند. در این گزارش آمده است: «مجید حسینی و مدیر برنامه‌هایش با شرایط قرارداد سه ساله به توافق نهایی رسیدند؛ اما باکاری کانه با یک لشگر مدیر برنامه هنوز بر سر برخی جزئیات قراردادش با اختلافاتی روبرو است که همین امر نگرانی‌هایی را برای ترابوزانی‌ها در پی داشت، چون آنها درصدد بستن پرونده انتقال ستاره‌ای دیگر از باشگاه فرانسوی رن نیز هستند».
آقاگل: منتظر موافقت استقلال برای انتقال حسینی هستیم
پوشش کنفرانس مطبوعاتی رئیس باشگاه ترابوزان اسپور توسط سایت‌های ترکیه‌ای هم جالب توجه بود، چون احمد آقاگل در این کنفرانس علاوه بر پاسخگویی به ابهامات و شایعات نقل و انتقالاتی، در خصوص مشکلات مالی باشگاه نیز توضیحاتی ارائه داد. نکته جالب این کنفرانس به تشریح شایعات نقل و انتقالاتی باشگاه ترابوزان برمی‌گشت؛ جایی که آقاگل در تأیید توافق با ستاره 22ساله تیم ملی ایران گفت: «با مجید حسینی به توافقات اولیه و کلی رسیدیم و فقط در انتظار توافق با باشگاه استقلال ایران هستیم تا این انتقال را به صورت رسمی اعلام کنیم».
کانه و حسینی، خریدهای قطعی ترابوزان
سایت معتبر ترکیه‌ای که مخاطبان زیادی دارد برخلاف سایر رسانه‌ها از قطعی شدن دو خرید برای ترابوزان خبر داد و نوشت: «بعد از روزها و ساعت‌ها مذاکرات مفصل سرانجام مراحل پیوستن دو ستاره ایرانی و بورکینافاسویی به ترابوزان نهایی شد تا باکاری کانه و مجید حسینی، فصل آینده برای این تیم در سوپرلیگ ترکیه و پلی آف یورولیگ به میدان بروند». Sabah همچنین با اشاره به این که فقط برخی جزئیات کوچک در قرارداد نهایی با مجید حسینی باقی مانده، مدعی شد ظرف چند ساعت آینده نهایتاً فردا این انتقال به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی