[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

بیرانوند را می‌خواهم، رضایت‌نامه ندهید! ، روزنامه شیراز نوین

پرسپولیس تهران در ادامه بازی‌های دوستانه خود در کرواسی، مقابل تیم آلومینیج اسلوونی شکست سنگین ۵ بر یک را تجربه کرد.
گرچه سرخ‌پوشان در این دیدار تدارکاتی ترکیبی متفاوت با بازی‌های دوستانه قبل چیده بودند، به هر حال خوردن ۵گل از تیم هشتم لیگ اسلوونی جالب نبود! یکی از مشکلات پرسپولیس در این دیدار عملکرد ضعیف بوژیدار رادوشوویچ، گلر کروات این تیم بود که باعث نگرانی برانکو شد. این در حالی است که طی روز‌های گذشته خبر می‌رسید علیرضا بیرانوند با دو پیشنهاد از ایتالیا و اسپانیا مواجه شده و رضایتنامه می‌خواهد. قرار است اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس جلسه‌ای برگزار کرده و درخصوص صدور یا عدم صدور رضایتنامه علیرضا بیرانوند تصمیم‌گیری کنند.
اما جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس یک مخالف جدی دارد. او کسی نیست مگر برانکو، سرمربی تیم که پس از شکست ۵ بر یک مقابل حریف اسلوونی از کرواسی با مدیران پرسپولیس تماس گرفته و اعلام کرده است: «بیرانوند را می‌خواهم، به او رضایتنامه ندهید!» شاید حق با برانکو باشد. پرسپولیس بازی‌های سخت و حساسی در لیگ قهرمانان آسیا و حتی لیگ برتر (با توجه به محرومیت پرسپولیس) پیش‌رو داشته و بوژو (رادوشوویچ) هم نشان داده نمی‌تواند جای بیرانوند را پر کند؛ بنابراین سرمربی پرسپولیس حق دارد مخالف جدی جدایی علیرضا بیرانوند باشد. این در حالی است که دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس تا سال ۱۴۰۰ با پرسپولیس قرارداد داشته و بدون رضایتنامه باشگاه قادر به جدایی نیست. شاید این هم از بدشانسی علیرضا بیرانوند است که بوژیدار رادوشوویچ در بدترین زمان ممکن در کرواسی گل خورد و...!
اما بشنوید از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) که به تازگی ۵لحظه به یادماندنی قاره در جام جهانی روسیه را برشمرد. یکی از این ۵لحظه ماندگار آسیایی‌ها در جام جهانی ۲۰۱۸ از نظر AFC مهار ضربه پنالتی کریستیانو رونالدو توسط علیرضا بیرانوند بود؛ دروازه‌بان ملی‌پوش ایرانی که درخششی زایدالوصف در این رقابت‌ها داشت و به همین دلیل، مشتریان اروپایی خوبی پیدا کرده است، در حالی که تا سال ۱۴۰۰ با پرسپولیس قرارداد دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی