[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

جهانبخش: من هم یک متین هستم! ، روزنامه شیراز نوین

علیرضا جهانبخش که پیش از این عنوان کرده بود به دنبال کودکی است که نام وی را بر پشت پیراهن خود زده است، بالاخره توانست به آرزویش برسد و بدل کودکی خود را بیاید. 
حضور تیم ملی ایران در جام جهانی، تب این بازی‌ها را در تمامی طبقات جامعه افزایش داد و به همین دلیل، تقریباً روزی نبود که با تصاویری خلاقانه و البته جالب از فوتبال‌دوستان ایرانی (و البته غیرایرانی) روبرو نشویم. یکی از این تصاویر عکسی بود از کودکی که به دلیل امکانات بسیار ضعیف در نوع پوشش، مشخصاً از طبقات پایین جامعه محسوب می‌شد. این کودک نام علیرضا جهانبخش را به لاتین نوشته و پشت پیراهن خود چسبانده بود تا به خیال خود و هم‌تیمی‌هایش، به عنوان یکی از محبوب‌ترین فوتبالیست‌های این روزهای ایران در ترکیب تیم قرار بگیرد. 
پس از این اتفاق و پخش شدن تصویر مربوط، علیرضا جهانبخش اولین نفری بود که در این‌باره واکنش نشان داد. او در مصاحبه تلویزیونی خود عنوان کرد به دنبال این کودک است و از همه بیننده‌ها برای پیدا کردن او درخواست کمک کرد. 
این اتفاق باعث شد پیدا کردن این کودک زودتر از زمان موردنظر طول بکشد و به همین دلیل، علیرضا جهانبخش توانست در یکی از کارگاه‌های آجرپزی اطراف تهران متین را بیابد و این بار پیراهن اصلی خود را در جام جهانی بر تن وی کند و پس از یک فوتبال دست‌گرمی، مشاهدات خود را در صفحه اجتماعی‌اش منتشر کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی