[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

سناریوی عجیب داماد شکاک برای همسرش، روزنامه شیراز نوین

مرد شکاک که به همسر جوانش سوء ظن داشت با ساخت یک سناریوی عجیب او را به دادگاه کشاند.
چندی قبل مردی به اداره پلیس رفت و گفت: همسرم با مردی ارتباط پنهانی دارد وقتی متوجه موضوع شدم همسرم با مرد غریبه مرا ربوده و سه‌روز در محلی نامعلوم نگه داشتند و پس از شکنجه رهایم کردند.
با طرح شکایت این تازه‌داماد، همسرش و مرد غریبه به اتهام آدم‌ربایی در شعبه هشتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی حشمت‌الله توکلی و با حضور یک مستشار تحت محاکمه قرار گرفتند.
زن جوان در اظهاراتش منکر هرگونه رابطه با مرد غریبه شد و گفت: این مرد خواستگار سابق من بود و شوهرم این موضوع را می‌دانست. وقتی ازدواج کردم شوهرم نسبت به این موضوع به من گمان بدی داشت و در اثر همین سوء‌ظن بود که این داستان ساختگی را طراحی کرده است. مرد غریبه هم قسم خورد من با این زن هیچ رابطه‌ای نداشتم. اصلاً درباره شکایتی که از من مطرح شده روحم هم خبر ندارد.
قضات با بررسی محتوای پرونده و اسناد موجود متوجه شدند شوهر این زن در اثر سوء‌ظنی که به همسرش داشته است این سناریوی ساختگی را طراحی کرده است تا از همسرش و مرد غریبه انتقام بگیرد. بنابراین هر دو متهم این پرونده از اتهام آدم ربایی تبرئه شدند و این حکم صبح دیروز با مهر تأیید قضات دیوانعالی روبه‌رو شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی