[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۴۷
  • دوره جدید

برخورد قاطع پلیس مرودشت با سارقان، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی ‌مرودشت از تشدید طرح مقابله با سارقان طی 24‌‌ساعت گذشته در آن شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس سرهنگ اسماعیل زراعتیان در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای افزایش احساس امنیت در بین مردم و برخورد قاطع و قانونی با مخلان نظم و امنیت و هنجار‌شکنان جامعه، طرح مقابله و دستگیری سارقان طی 24‌ساعت گذشته با اقتدار کامل در محله‌های آلوده و جرم‌خیز اجرا شد‌.
وی افزود: در این طرح مأموران پلیس آگاهی با شناسایی تعدادی از سارقان مزارع، باغ‌ها و منازل پس از هماهنگی با مراجع قضائی، طی یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند، یک سارق منزل، یک سارق احشام، یک سارق مزارع و دو سارق ساختمان‌های نیمه‌کاره را شناسایی و دستگیر کنند‌.
رئیس پلیس شهرستان مرودشت ادامه داد: در تحقیقات فنی و پلیسی از متهمان، آنان به چهار فقره سرقت منزل، یک فقره سرقت احشام، سه فقره سرقت باغ‌ها و مزارع، چهار فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره، یک فقره سرقت دوچرخه و دو فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف کردند.
سرهنگ زراعتیان در پایان با اشاره به این‌که در مجموع در این طرح ضربتی شش نفر سارق دستگیر و 15‌فقره سرقت از آنان کشف شد خاطر‌نشان کرد: تأمین امنیت مطلوب و پایدار در سطح شهرستان نیازمند همکاری و مشارکت بیش از پیش شهروندان با پلیس و محافظت بیش از پیش اموال خود می‌باشد‌.
وی همچنین به شهروندان توصیه کرد: منازل خود را به دوربین مدار بسته مجهز کنند، درصورت سکونت در مجتمع مسکونی، از پلیس محله یا سرایدار مورد اطمینان استفاده کنند و در صورت جابجایی وسایل منزل در هنگام شب توسط افراد ناشناس فوراً مراتب را به کلانتری محل اطلاع دهند‌.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی